Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. december 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Orosz kaviár kivonattal, arannyal. Segít megőrizni a bőr rugalmasságát és javítja a megfáradt fakó bőr színét.

Kiszerelés: 45 ml

m.adri

2015. december 10.

Nagyon-nagyon csúnya, nagy dudorokat okozott az arcomon, szerencsére csak termékminta volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Pandácska

2013. december 8.

Mintát próbáltam a páromon, neki normál bőre van, inkább száraz felé hajló, mint olajos és teljesen hibátlan is (mázlista). Ez a szérum egy olajos réteget hagyott a bőrén, megült rajta, csilogott, mint egy diszkógömb. Órák múlva tűnt el a csillogás. Azért kap 3 pontot, mert legalább irritációt nem okozott és a bőre puha lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.