Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petrush, Módosítva: 2013. december 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd arctisztító hab, a méz és a fekete tea kivonattal

Eltávolítja az arcról a szennyeződéseket és a felesleges olajat anélkül, hogy elvonná a bőr természetes nedvességtartalmát. A méz kivonat hidratálja és nyugtatja a bőrt. A bőr élénk, lágy és ragyogó lesz.

Kiszerelés: 160 ml

petrush

2014. január 23.

Egyenesen Koreából kaptam ajándékba, nagyon szeretem :) Kellemes az illata, nem mondom, hogy csodaszer, de szépen tisztít, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.