Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picur666, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   online külföldről

Arbutin és adenozin tartalma által feszessé és ragyogóvá, szőlő és platina által pedig rugalmassá teszi a bőrt.

2 árnyalatban kapható

Vitelotte

2019. április 17.

Tavaly valószínűleg azért pontoztam egyesre, mert nem bírta a nyárral járó körülményeket. Már majdnem kidobtam, de rövidebb napokra elhasználom, mert tavaszias időben kibír egy műszakot, utána viszont lesújtóan kiemeli a pórusaimat. Felvitelkor sok púder kell rá, mert nem mattul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.