Carmex

Ár:   £3.95   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   £3.95
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

A Skinnydip és a Carmex közös, exkluzív ajakápolója gyümölcsös-cseresznyés aromával és 15-ös fényvédő faktorral.

eheiszki

2021. március 27.

Nekem is más a csomagolása. Az illata minden csak nem cukros szilva. Gyerekkoromban valami oriflames csillámos tégelyes szájfényemnek volt ilyen illata, íze. Felkenve nagyon zsíros hatású lesz ami fénynek szép de hamar lejön (nem beszívódik). Éjszakára is kipróbáltam, reggelre sem szívódott be ami nem lenne baj ha hidratált volna... Kevés is van benne. A Nyx tégelyese olcsóbb (at least notinon), kétszer ennyi van benne és csodaszer. 2 csillag az illata miatt de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

balankaa01

2020. október 27.

Nekem sem ebben a csomagolásban van meg, csak simán lila a tégely teteje, bár nekem így sokkal esztétikusabb. Őszintén, abból kiindulva, hogy az ízesített Carmexek eddig nem nagyon jöttek be nekem, nem tudom, minek vettem meg... csak vonzotta a tekintetemet a színe. :D
Amúgy meglepően jó, az én ajkaim nagyon szárazak, különösen télen, habár eddig nem voltak extrém hidegek, kíváncsi leszek, eztán hogy szerepel. A párom nem szereti a mentolt, de az illatát mindig megdícséri, elég intenzív, tényleg finom (a szilvát látásból sem ismeri).
Ha valóban limited edition, nem hiszem, hogy megsiratom, de nem bánom, hogy megvettem, örömmel használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Jelizz

2020. május 9.

Ugyan ez van meg csak mas csomagolassal. Nagyon tetszik az illata nem pont (cukrozott/cukor szilva) hanem edes gyumolcss eros illat. Ez a tegelyes verzio nem tul praktikus, es az original Carmex jobban tetszik vagyis mintha ez nem hidratalna ugy mint az . ettol fuggetlenul jol tetem hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

dorottya96

2018. október 2.

Hát ez valami zseniális 😃 A napokban találtam rá egy külföldi üzletben, jött is velem-hiszen a carmex minden fajtában örök kedvencem. Nos, ennek az illata/íze is teljesen más mint a többinek-azaz sokkal jobb-de a hatása ugyan az :) örülnék ha sok helyen lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.