Skintegra

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilla_Csilla, Módosítva: 2021. július 6.

Kategória:   Egyéb

Teljes egészében növényi eredetű, olivaolajból származó squalane, ami táplálja, hidratálja és védi a bőrt.

• Hidratáló & tápláló hatás, segít megelőzni a vízhiányt
  • Használható boosterként a hidratálódhoz adva vagy önmagában
  • Erősebbé és ellenállóbbá teszi a bőrt
  • Könnyű, gyorsan beszívódó olajos állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Squalane eo 1 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

henrietta0130

2022. július 9.

Kíváncsi voltam, hogy milyen ez az arcolaj, és a pozitív visszajelzések alapján úgy döntöttem megpróbálkozok vele. Nagyon jól funkcionál arcon és hajon egyaránt. T-vonalban kicsit szárazabb a bőröm, ezért leginkább oda használom a nagy hámlasztások után. Kiválóan hidratált lesz tőle a bőr, egyáltalán kelt zsíros érzést, de kell neki egy kevés idő, amíg szépen beszívódik. A vékony szálú hajamra pedig bőven elég belőle 3 csepp. Tökéletesen betölti a hajolaj szerepét is. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 9.

Tinkatinka

2022. április 14.

Csatlakozom a dícsérők sorához.
Amúgy is ki akartam próbálnia squalane-t és szinte véletlenül dobtam be a narot a kosárba...
Nagyon szaraz, nagyon erzekeny bőröm van, igazábol csak olajolat kéne használnom, de sajnos nagyon hamar patik lesznek tőlük, igy maradtam az extrém hidratálásnál.
De a Naroval azt hiszem fele annyit kell majd költenem hidratálóra.
Eszméletlenül pompás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Csatlakozom a dícsérők sorához.
De a Naroval azt hiszem fele annyit kell majd költenem hidratálóra.
Eszméletlenül pompás!

Renapple

2022. január 29.

A legegyszerűbb összetételű, de legnagyszerűbb arcolajam. Egyébként is szeretem az arcolajokat, de ő lett kedvencem mind közül!
Teljesen illatmentes, nagyon könnyed, hígabb állagú olaj. Nekem nagyon gyorsan beszívódik, és teljesen más érzetet ad, mint a többi (általam eddig próbált) olaj. Nehéz megfogalmazni, nem az a csúszós, tocsogós, nehéz olajos érzet.
Könnyű eloszlatni, és olyan vékony réteget ad, ami pille könnyű, nem fuldoklik alatta a bőr.
Egyébként is gyorsan szívódik, de ha hidratáló kerül rá, akkor még gyorsabban elillan az olajos, enyhén csillogó réteg.
Én hidratáló fölé használom, mindent lezárva, bezárva a bőrömbe vele. Kb 3-4 cseppet, esténként, másnaponta, amikor nem használom a TO olajos Retinolját.
Nagyon puha, hidratált tőle a bőröm, nagyon szeretem.
Nem komedogén, és valóban nem is okozott eddig pattanást, miteszert. Zsíros bőrűek és miteszerekre hajlamosak is bátran használhatják.
Nagyon kiadós, 3 hónap után is alig hiányzik az üvegből, ami egyébként (mint mindegyik Skintegra üveg) gyönyörű!
Használtam a hajvégeimre is kb 2 cseppet, vagy a hajkondícióba elkeverve 2-3 cseppet egész hajon eloszlatva, mikor elfogyott a megszokott hajolajam.
Hajra is nagyszerűen beválik. Puha, nem szálló, szép fényű hajkoronát ad 🥰
Nem tapasztaltam különbséget a jól bevált hajolajam és e közt a különbséget.
Mindenhova csodásan beválik.
Örök darab nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Nagyon puha, hidratált tőle a bőröm, nagyon szeretem.
Hajra is nagyszerűen beválik. Puha, nem szálló, szép fényű hajkoronát ad 🥰
Nem tapasztaltam különbséget a jól bevált hajolajam és e közt a különbséget.
Mindenhova csodásan beválik.
Örök darab nálam!

Nessy

2021. október 18.

Első squalane olajam. Végre megtaláltam azt amit az arcolajakban kerestem, a kellemetlen, tocsógós érzés nélkül (plusz ez nem táplálja a fungal acne-t).
Kevéske kell belőle, Hada Labo hialuronos zselével keverve használom, éjszakára/hűvösebb időben jó kiegészítés.
Nincs illata, jó az ára, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Nincs illata, jó az ára, elégedett vagyok vele.

wardeclaredonimperfections

2021. augusztus 2.

A The Ordinary szkvalán olaja helyett szerettem volna kipróbálni valami mást is,mivel az eléggé "gusztustalan" módon volt olajos / zsíros. Nos,ez teljesen más . Sokkal kevésbé zsíros,nincsen fullasztóan olajos érzete,mégis mélyen táplál és feltölt,reggelre még isotretinoin kezelés mellett is hidratált bőrrel ébredek.
Az ára teljesen elfogadható,a cseppentő ezerszer jobb,mint a TO-é,a csomagolás pedig gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0