Skintegra

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilla_Csilla, Módosítva: 2021. július 6.

Kategória:   Egyéb

Teljes egészében növényi eredetű, olivaolajból származó squalane, ami táplálja, hidratálja és védi a bőrt.

• Hidratáló & tápláló hatás, segít megelőzni a vízhiányt
  • Használható boosterként a hidratálódhoz adva vagy önmagában
  • Erősebbé és ellenállóbbá teszi a bőrt
  • Könnyű, gyorsan beszívódó olajos állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Squalane eo 1 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nessy

2021. október 18.

Első squalane olajam. Végre megtaláltam azt amit az arcolajakban kerestem, a kellemetlen, tocsógós érzés nélkül (plusz ez nem táplálja a fungal acne-t).
Kevéske kell belőle, Hada Labo hialuronos zselével keverve használom, éjszakára/hűvösebb időben jó kiegészítés.
Nincs illata, jó az ára, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Nincs illata, jó az ára, elégedett vagyok vele.

wardeclaredonimperfections

2021. augusztus 2.

A The Ordinary szkvalán olaja helyett szerettem volna kipróbálni valami mást is,mivel az eléggé "gusztustalan" módon volt olajos / zsíros. Nos,ez teljesen más . Sokkal kevésbé zsíros,nincsen fullasztóan olajos érzete,mégis mélyen táplál és feltölt,reggelre még isotretinoin kezelés mellett is hidratált bőrrel ébredek.
Az ára teljesen elfogadható,a cseppentő ezerszer jobb,mint a TO-é,a csomagolás pedig gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Emolliensek: Squalane

Squalane eo 1 0