Sleek

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Mini ecsetkészlet amely szintetikus és természetes szálakat tartalmaz. Az ecsetek egy kisméretű tokban találhatók, így utazáshoz is kiváló.

A szett tartalma:

• Szehéjpúderecset
  • Alapozóecset
  • Rúzsecset
  • Pirosító/Púderecset
  • Szemöldökecset

Bella_Vita89

2012. december 16.

Barátnőm vett ilyen egy aukciós oldalról, állítólag egyszer használt is volt - uh, hát az ő dolga, na mindegy. Szóval a végén még csalódás is volt neki, mert azt hitte, hogy hosszabb nyelűek. Megmutattam neki a Coastal Scents 22-es ecsetkészletem, amit nemrég rendeltem a Make Up Plázából és a kettőt össze sem lehet hasonlítani, mármint persze csak azokat az ecseteket nézve, amik a Sleek-nél is vannak. Szóval maradok a CS ecseteknél és ha van pénzem, akkor nyilván SIGMA-t veszek vagy mac-et, bár előbbi olcsóbb és tök ugyan olyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Yndre

2012. november 2.

5 darab igazán mini ecsetről beszélünk. Így sajnos a két nagyobb méretű teljesen elveszíti a funkcionalitását. Az alapozóecsettel egy örökkévalóság az alapozó felvitele és nagyon csíkoz, viszont pl szem alatti karikák kontúrozásához teljesen megfelelő méretű. A pirosítóecset is nagyon kicsi, úgyhogy azzal legfeljebb is csak enyhe púderezést lehet végrehajtani a T-vonalon. Ráadásul az kicsit szúrós is. Viszont a kicsi ecsetek meglepően jónak tűnnek. A szemhéjpúderecset inkább satírozóecsetnek tűnik (arra is használom), illetve a rúzsecset és a szemöldökecset is nagyon tetszik. Maga a csomagolás elég igénytelen hatású, de legalább örülök, hogy ennyi pénzért még tartót is adtak hozzá. 5 fontért (kb 1750 Ft-ért) rendeltem, ennyi pénzért teljesen elfogadható. Hogyha drágább lett volna sokkal szigorúbb lennék, de így ár-érték arányban megkap egy gyenge 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.