Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Négy darab körömlakk egy csomagban, limitált kiadás.

Kiszerelés: 4x5 ml.

angeltear

2014. június 23.

Még karácsonyra kaptam a páromtól ezt a kis szettet, akkor nem igazán tudtam kihasználni, most jött el ennek az ideje. :)
A kedvencem a kék szín, nagyon szép, vibráló szín. A lila és a korallos szín is nagyon tetszik, jól kihasználhatóak, bár tény, hogy ezekhez nagyon ritkán nyúlok.
A leggyengébb láncszem a sárga, nem is tudom, olyan kellemetlenül vizes hatású, folyik össze-vissza és rettenetesen csíkoz.
Mindenesetre a többi szín telitalálat, a tartósságuk átlagos, kb. 3 napig bírják a körmeimen.

Most gyorsan kipróbáltam a sárgát! Egy réteg fehér lakkra két réteg kell belőle és kijön a valódi színe. Így már nagyon tetszik de marad a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.