Sleek

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nesszeszer, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   Müller

Intenzív fekete színű, volumennövelő hatású szempillaspirál.

crazy724

2021. április 20.

Szeretem, de nagyon macerás a használata. A kefe irtózatosan sok festéket felvesz, első alkalommal, selejtesnek tűnt, a kis sörték össze-vissza álltak, kicsit sem volt bizalomgerjesztő. Miután sikerült leszedni a tonnányi festéket a keféről, kiderült, hogy semmi baja, csak a túl sok festék elnyomta a sörtéket. A sok festék összetapasztja a pillákat, ill. a hatalmas fej miatt, számomra egy macera maszatolás nélkül felvinni, pedig elképesztően szép pillákat csinál. Nem maszkálló, a hidegben a párától, a könnyezéstől maszatolódik. Jó pont, hogy a csomagolás le van ragasztva, így atombiztos, hogy senki nem bontotta fel előttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

LittleSpark

2020. november 10.

Elhasználtam és nagyon szerettem! Tényleg gyönyörű fekete színű és nagyon szép pillákat csinált. A kefe hatalmas egyébként de semmi gondot nem okozott a használatkor szépen ki lehet spirálozni vele az elbújni vágyó kis szempillákat is a szemzugok közelében. Nem vízálló ugyan de nekem mindenféle potyogás nélkúl kibírta a napot, este pedig könnyen le lehetett mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Jane

2019. március 20.

Teszi a dolgát, jó kis spirál. Annyit azért érdemes tudni róla, hogy száraz a formulája, nem az a folyékony nedves, amit a többi spirálnál megszokhattunk. Talán emiatt de kicsit nehezebb felvinni anélkül, hogy csomósodnának a pilláim de, ha sikerül akkor tényleg jó a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

nesszeszer

2018. október 15.

Szuper szempillaspirál, eddig számomra a legjobb. Nincs hosszú szempillám, de nagyon szépen dúsítja. Nagyon könnyű használni, már az első felvitelkor szép lesz. Tartós! (Astor/Maybelline termékeket használtam eddig.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.