Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2014. május 29.

Lelőhely:   Müller

Bronzosító és arcpirosító egy palettában.

Két színben kapható:

• Light (világos bőrtónusra)
  • Dark (sötétebb bőrtónusra)

Pocok1972

2014. november 15.

szépek a színei, én a világosabbat vettem meg a fehér bőrömre, és szépen lehet őket mixelni. tartós, jól pigmentált, reggel felkenem, délután még ott van, ami nem mondható el minden bronzerről. kis csillám nekem elfért volna az egyik kockában, de így is elégedett vagyok vele. mondjuk egy életre elég szerintem ami benne van, sose fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

mgina007

2014. június 19.

Én teljesen beleszerelmesedtem ebbe a cuccba. Mindent tud, amit tudnia kell, nekem valahogy a színek szétválasztása sem okoz gondot. Annyira bejött, hogy írtam is róla egy bejegyzést, itt megnézhetitek:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

Natalka

2014. május 19.

Csodálva nézegettem a képeket róla a neten, és amikor lehetett a boltban, bele is másztam a teszterekbe :) képen és élőben is a korallos (sötétebb) verzió jött be, csodásak a színek, igazi mély tónus, istennő-barnaság stb. De amikor a kezemre maszatoltam a Light-tal együtt, rá kellett jönnöm, h hiába tetszik esztétikailag a sötét jobban, amikor a halovány bőrömön a világosabb a szebb. Úgyhogy fájó szívvel azt "kellett" választanom :D Tényleg jól lehet mixelni a színeket, ha erősebbre vágyom, akkor az összeset használom, ha lágyabbra, akkor csak a rózsaszínes kis kockát. Nem mondom, h kihagyhatatlan, mert ugyanolyan bronzosító, mint az összes többi, semmi extrával nem jár, és nem érzem azt, h ez aztán földöntúli ragyogás és szín az arcomon, de jó kis termék. És annyira aranyos a kis kompakt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.