Sleek

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2018. február 12.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

2015-ös őszi limtiált kiadás

Egyedi összeállítású, rendkívül erősen pigmentált, kitűnő takarású matt paletta. Színeit teljes mértékben az ősi természet ihlette. A föld és az ősz erejét hordozza magában. Hosszan tartó, intenzív nagyon jól tapadó festékek, csak úgy, mint az összes többi Sleek i-Divine szemfesték paletta.

Manciska

2017. február 2.

Nagyon szeretem, legtöbbször ehhez nyúlok. Tartós, jól el lehet dolgozni, szuperek a színek. Remélem lesz több matt paletta is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Ariel001

2016. június 28.

Örülök hogy beszereztem ezt a palettát is! Szokásos, kifogásolhatatlan Sleek minőség, tartós, brutál pigmentált paletta! Ha matt sminket szeretnék készíteni mindig előkerül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

silver

2016. február 29.

Update
Jaj de nagyon megszerettem ezt a palettát. Nappali sminkhez és bulikába is elég jól szuperál.
1. Nappalra a teljes szemhéjamra szoktam használni a Sandstormot (alul jobbról 2.) vagy a Dawnt (felül jobbról 3.).
2. Ezt eldolgozom a Sunrise-zal (bal felső) ill. a Moonbeammel (jobb felső).
3. A mozgószemhéjamra szoktam tenni egy pöppet valamelyik szépséges mályvából: Twilight (bal alsó) v. Sunset (jobb alsó).
Ha meg be kell durvulni, akkor kb. ugyanezt követem el, csak 1. Misttel (felül jobbról 2.), 2. bevetem a Whirlwindet (felül balról 3.) és 3. a kék Thundert vagy a mellette lévő Borealist.
A Borealis nem mellesleg a személyes legeslegnagyobb kedvencem az egész palettából. Ez pontosan az a sötét teal, ami a sötét teal lakkokban hajlamos megszínezni az ember körmét. PP Escapades-teal. Egyedül a két lilával nem barátkoztam még meg (balról a másodikak).

2015. 11. 04.
Az ultra matte darks v2-n gondolkodtam, mígnem megjelent ő. Meglepően rövid gondolkodás előzte meg ennek a palettának a megrendelését, részben persze azért is, mert limitált, hát ilyen a női lélek...
Az győzött meg, hogy remek satírozószínek vannak benne, de az élénkek is abba a kevésbé szaturált tartományba esnek, hogy még az én komfortzónámba is beférnek. No meg persze, hogy mindez csakis matt. :)
Azt érdemes tudni, hogy nincsen benne igazi szénfekete vagy highlighter szín sem. Hogy ez előny vagy hátrány, azt ki hogy látja - én úgy érzem, ez a paletta remek választás a Storm mellé, amiben inkább a selyemfényű árnyalatok dominálnak plusz van fekete, így a két paletta nagyon jól kiegészíti egymást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Update
2. Ezt eldolgozom a Sunrise-zal (bal felső) ill. a Moonbeammel (jobb felső).

2015. 11. 04.

GLuci

2016. február 21.

Nagyon szeretem! Jól pigmentált szép színek vannak benne. Ha sminkelek mindig előveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Lina14

2016. január 23.

szépen pigmentált, könnyen satírozható, alaptól függően elég tartós is. a színek nagyon szépek, extrább és hétköznapibb sminket is lehet vele készíteni, a felső sor jobb 3asa pedig vöröshajúaknak nagyon jó szemöldök kiöltésére is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

2015. december 22.

Nagyon megörültem, hogy lett végre egy olyan matt paletta a Sleek-től, amiben nekem való színek vannak. Bő egy hónapja van meg és azóta nagyon sokat használom. Változatos sminkeket lehet készíteni vele, mert sokféle szín van benne, natúrok, barnásak, lilák, zöldesek, bordó. Picit porzik, de nagyon jól pigmentált. Sose használok alap nélkül semmilyen szemfestéket, úgyhogy nem tudom anélkül milyen, UD alapon tökéletesen megjelennek a színek és tartósak is, munkanap végén is olyan a sminkem mint reggel, nem kenődik, nem fakul. Azt hiszem, mondhatom, hogy pillanatnyilag ő a kedvenc palettám, jó minőség és szép színek kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

XiaMengTing

2015. december 10.

Nagyon megtetszettek a paletta színei, tökéletesek őszre-télre. Nagyon intenzívek, erősen pigmentáltak, jól satírozhatóak, tehát hozzák a szokásos Sleek minőséget. Picit porolnak, de nem vészes, alappal pedig egész nap bírják. A kedvenceim a lilás árnyalatok és a földszínek, de az összeset használom. Szerintem nagyon megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

katacita

2015. december 3.

A színek nagyon erőteljesek és pigmentáltak (mind matt, vagyis az egyik világosbarna egy picit csillog, de ennyi). A sötétekkel és élénkekkel óvatosan kell bánni, mert eszméletlenül intenzívek, és még a világos nude színek is csodásak, sokkal élettelibbek a bőrön, mint a palettában. Az élénk színeket (lila, teal) valószínű sosem fogom használni, a földszínek viszont csodásak, akárcsak a sötét, piszkos lila és a teal. Nagyon elégedett vagyok ezzel a Sleek palettával is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

süsümanó123

2015. november 23.

Ez a második Sleek palettám. Ennél sem bántam meg a választásomat, annak ellenére, hogy nekem elég sötét színvilágú, a mindennapi sminkhez is szinte csak ezt használom. Intenzív színek, tartós, jól pigmentált. Reggel felteszem, este ugyanúgy csücsül a helyén, semmi ráncolódás vagy elfolyás. Ezzel a márkával megtaláltam azt amit hosszú távon is fogok használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

eszter937

2015. november 18.

Én is a matte darks v2 helyett rendeltem meg ezt és nem bántam meg. Amióta megvan, nincs olyan smink, amit enélkül készítenék el. Gyönyörűek a színei, mattból ő lett az abszolút kedvenc! :) 10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 18.