Smashbox

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,27 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. december 27.

Kiszerelés:   0,27 g
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Megakadályozza, hogy a rúzst kimenjen a vonalból. Ez az önmagát hegyező szájkontúr ceruza könnyen siklik, miközben difiniálja az ajkakat és gátat képez, mely segít a rúzst a helyén tartani.

Minden bőrtónuson jól működik. Önmagát hegyezi, miközben visszacsavarjuk a kupakot.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kneva

2016. december 22.

Pinterest-en láttam, hogy ilyesmi egyáltalán létezik. Ilyen jó smink cuccot már régen vettem.
Ez egy teljesen színtelen ajakkontúr ceruza. Egyetlen hátránya, hogy nem látom, hová is húzom a vonalat. Igényel némi rutint és kézügyességet. A jó hír viszont az, hogy MINDEN színű rúzzsal együttműködik! Bogyószínnel is kipróbáltam, nem csak világosakkal. Megoldja azt a gondot, hogy az embernek legyen minden rúzsához megfelelő kontúrceruzája.
Amint kirúzsozom a számat, a kontúr láthatóvá válik, azon a vonalon más lesz a textúra, vagy a fény, szóval észlelhető, hogy körberajzoltam a szám. Definiáltakká válnak az ajkak. És ha a száj közepéről valamennyire el is tűnik a szín, azáltal, hogy a keret ilyen határozott, valahogy tartósabbá teszi a végeredményt. Kb egy hete tesztelem és teljesen odavagyok! Hogyan is élhettem eddig nélküle? Tíz csillag, ha lehetne!
És valahányszor rácsavarom a kupakot, az rányomódik a hegyre és kialakítja a kúpformát, így minden alkalommal ugyanolyan hegyes és éles vonal rajzolható vele.
Most mondanám, h visszamegyek és veszek más színekben is, de ugyan minek, ha ez a színtelen minden rúzsommal jó? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).