Smashbox

Ár:   $18   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. március 13.

Ár:   $18
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Ez a szögletes formájú kefe sűrű, merev sörtékkel rendelkezik, amelyek teljes körű lefedettséget biztosítanak és segítenek könnyedén felépíteni a természetes hatású szemöldököt.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. június 24.

Update: Több, mint két éve használom szinte kizárólag csak ezt az ecsetet a szemöldököm "feljavításához", és olyan, mintha most bontottam volna ki a dobozából. Nagyon elégedett vagyok vele, egyetlen szál sem hullott ki belőle, pedig jó néhány tisztítást megért.
Minden porállagú anyagot kiválóan felvesz, kifejezetten egyszerű vele a szemöldök formázása. Tökéletes minőség, egyszerűen imádom!!!

2018. április 19.Tati tavaly nyári, új smashbox ecsetes videója keltette fel az érdeklődésemet, és nem bántam meg, hogy beszereztem belőlük néhányat.
Szemöldök formázásához igazán praktikus ecset, kézre áll, könnyen és precízen lehet vele dolgozni, nem volt nehéz megkedvelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 24.