Smashbox

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evatakacs, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Douglas, online

Selyemszerű púder több különböző árnyalattal, amik belülről jövő ragyogást adnak a bőrnek.

2 változatban kapható

B.B

2017. szeptember 13.

Nekem a 'Baked Starbust' változata van meg, finoman csillogó,bronzos színvilággal,ami szerintem mindenkienk jól áll. Mivel több színből áll össze a púder, ezért néha a szememre is ezt teszem fel. Megy az 5* bár napi használattal azért gyorsan fogy,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

evatakacs

2017. április 12.

Krémes ,jól pigmentált pigmentált. Nagyon visszafogott fényt kölcsönöz az arcnak. Világos bőrnek nagyon szép egészséges fényt kölcsönöz. A színe viszont lehetne egy kicsit melegebb, de ez csak az én személyes hülyeségem. Ami miatt, viszont nem kap 5 csillagot, az az hogy nem túl tartós, mindenképpen kell hozzá primer vagy fixáló spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.