Smashbox

Ár:   €39.50   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Ár:   €39.50

Könnyed, napsütötte arcot varázsol önnek a Smashbox Cali Highlight & Blush Palette multifunkciós arc paletta az arcra. Négy csillogó highlighetr, és két matt bronzert tartalmaz, így igazán sokféle sminket és árnyalatot készíthet vele. Tökéletesen kiemeli arcát, egészségesen ragyogóvá varázsolja, és kiegészíti sminkjét.

• mindennapi és feltűnő sminkhez is használható
  • intenzíven pigmentált, könnyen felvihető színek
  • highlighter, és bronzosító egy csomagolásban
  • 4 csillogó árnyalat, 2 matt árnyalat
  • arcra és szemre is használható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia