Smashbox

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2019. március 6.

Lelőhely:   Douglas, online

Szemhéjfesték paletta jól összeillő és divatos színekből. Finom szerkezetű és könnyen felvihető a bőrre. Markáns és sokoldalú smink eredményt biztosít

Tartalma:

• 15x szemhéjárnyaló: 27.6 g
  • 5x krém szemhéjtus: 7.05 g

Pöti

2014. január 28.

Juj, hát ez is fent van... :) Nagyon vágytam egy Smashbox termékre és amikor az eperneten karácsonyi akcióban volt, rögtön lecsaptam rá... 4000 forintért vesztegették... A festékmennyiségekkel nem spóroltak, rengeteg van benne, a színek csodálatosak, pigmentáltak. A tusok is használhatóak, az egyetlen bánatom, hogy szerintem nagyon hamar be fognak száradni. A doboza is nagyon ötletes, csak sajnos egyáltalán nem táskabarát a mérete miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.