Smashbox

Ár:   18 450 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12,4 g és 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, Módosítva: 2020. szeptember 9.

Ár:   18 450 Ft
Kiszerelés:   12,4 g és 1,2 g
Lelőhely:   Douglas, online

9 matt és 7 csillámos színt tartalmazó szemhéjpúder paletta, és teljes méretű fekete szemceruza melyek párosát Los Angeles sokszínűsége ihletett.

Smashbox Cover Shot Palette
Ár: 5000 Ft , Eladó: Macskapofa
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előreutaláskor posta
Ár: 11 000Ft , Eladó: csutkababaa
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Mosonmagyaróvár, Bp. 13. kerület, fizetés: fozetés banki utalással és foxpost/ személyes átvétel

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Végre megérkezett *-* Amint megláttam ezt a palettát a Douglas oldalán, azonnal megrendeltem. Imádom Los Angelest, és a Smashboxot is. Már régóta szemezgettem a Cover Shot palettákkal, de nem tudtam eldönteni, melyiket vegyem meg...és jött ez. Annyira odáig vagyok érte! Gyönyörű színek, minden megvan benne, ami kell. Egy színes, egy meleg árnyalatokat tartalmazó, egy rózsaszínes és egy hideg színű rész. Hibátlan. Már ki is próbálgattam, és tökéletes. Könnyen elsatírozható színek, ami kell az élénk, aminek csillognia kell az csillog, de brutálisan, ami pedig sötét egyáltalán nem lesz foltos.
Jah, és a szemceruzába sem tudok belekötni, szép, intenzív fekete színű.
Jó befektetés volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

Jah, és a szemceruzába sem tudok belekötni, szép, intenzív fekete színű.
Jó befektetés volt :D