Smashbox

Ár:   €24   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2022. április 29.

Ár:   €24
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Satírozó szemhéjpúderecset, high-tech, szintetikus szálakkal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Fiorentina

Korcsoport: >54
2022. április 29.

Természetesen ez is tipikus alapdarab szemsmink készítéséhez, ezért jó szokásomhoz híven, egyből kettőt vettem belőle, hiszen már egy szemsminknél is jó ha több van, másrészt pedig jó érzés, hogy így biztosan évekig használhatom.
Egyszerűen hibátlan ez az ecset, a messziről felismerhető design, az ergonómikus kialakítása, a mérete, a puhasága, a tartóssága, soroljam még?
9 típusból 11 db ecsetet számoltam össze a készletemben a márkától, azt hiszem, ez mindent elmond.
Ha lehetőségetek nyílik rá, bátran vegyétek, hosszú távra megoldódik az ecsetkérdés, mert ez az ecset biztosan nem fog egyhamar tönkremenni. Mondhatnám, hogy csak megunni lehet, de az nálam biztosan nem fog bekövetkezni!
A megérdemelt áradozás után jöjjön a meglepetés, szerintetek hány csillagot kap?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 29.