Smashbox

Ár:   £28   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2019. július 26.

Ár:   £28
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Púder alapú termékek célzott felvitelére és eloszlatására használható ecset.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fiorentina

Korcsoport: >54
2023. szeptember 3.

Csak áradozni tudok a márka ecseteiről, így ha tehetem, megveszem, ami éppen a látókörömbe kerül, mert smashbox ecsetben még soha nem csalódtam.
A kistesója már régóta megvan, de most ez a tag is a kollekcióba került, és azonnal nagy kedvenccé is vált. Hogy mennyire tetszik? Lehet, hogy hibáztam, hogy rögtön nem kettőt vettem belőle, ez azt hiszem, önmagáért beszél.
A por alapú pirosító és bronzosító felviteléhez egyszerűen tökéletes.
A tisztítása egyszerű, gyorsan szárad és soha nem megy tönkre - vagyis eddig még nem ment tönkre egyetlen ecsetem sem a márkától, így a legjobb befektetések egyike.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. szeptember 3.

A por alapú pirosító és bronzosító felviteléhez egyszerűen tökéletes.