SmoothSkin

Ár:   69 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. december 18.

Ár:   69 990 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A SmoothSkin Bare a legek készüléke, hiszen rendlelkezik az egyik legmodernebb technológiával, melyet a kozmetika iparban méltán népszerű legendás, angol CyDen Limited* alkotott meg (iPULSE IPL gépek feltalálója). SmoothSkin Bare IPL készülék, legegyszerűbb használat a leggyorsabb villanás és ez az első gép mely korlátlan villantással is rendelkezik!

• használata fájdalommentes
  • biztonságos használat: beépített bőrérzékelőkkel
  • tartós, végleges szőrtelenség is elérhető vele
  • szinte bármely testrészen alkalmazható
  • a készülék élettartama során szinte korlátlan fényimpulzus leadására képes
  • a teljes test kezelése ultragyors kb. 10 percet vesz igénybe (pl. lábszár, comb, bikinivonal plusz hónalj együtt)
  • Ultragyors 0,6 másodpercenkénti villantás
  • akár 92%-os szőrcsökkenés is tapasztalható a 4 kezelést követően
  • villantásos és csúsztatásos módszerrel is használható
  • klinikailag tesztelt

Naoto

2020. május 5.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Már lassan fél éve használom, de még mindig nem olyan jó az eredmény mint amit elvárnék ennyi pénzért ennyi idő után.
A leghatásosabb a hónaljamon volt, ott kb. 70%-át eltüntette a szőrnek. Lábon is egész jó, bár nekem ott amúgy is ritkásabb volt, de annak még kb. az 50%-a eltűnt. Intim részen teljesített a leggyengébben, ott olyan 30%-kal kevesebb a szőr. Ami mindegyik területre igaz, hogy a megmaradt szőr lassabban nő, egy pár nappal tovább tart a vállalható állapot.
A használata tényleg egész gyors, bár ahogy melegszik a gép már lassabban villan, de nem vészes, ezt a 3 területet olyan negyed óra alatt végig lehet villogni. Ennek ellenére elég nehezen veszem rá magam a használatára, mert macerásnak találom, hogy még ennyi idő után is hetente használnom kell, és nem vagyok annyira kisegítve a dologgal, mert hiába ritkult ki a szőr, attól még ugyanúgy folyamatosan borotválni kell.
Egyelőre még használom tovább, hátha lassan de biztosan el lehet érni jobb eredményt is, de nem vagyok elájulva tőle.

Update: a vélemény megírása után végül győzött a lustaságom, és kb. 5 hónapig mellőztem. Persze vissza is jött minden szőr, és ugyanolyan gyorsan nőtt mint régen (ebben nincs semmi furcsa). Február környékén úgy határoztam, hogy újra elkezdem használni, és nagy meglepetésemre kb. 3 hét után vissza is tért az abbahagyás előtti állapot, szóval nem olyan volt, mintha teljesen előröl kezdeném. Azóta a hónalj + intim részeket hetente villantom úgy, hogy egy alkalommal 3x megyek át ugyanazon a részen (ahogy ajánlják is a makacsabb területekre). A lábam 2 hetente villantom, mert arra nem tudom rávenni magam gyakrabban (pedig esküszöm, hogy nem több 5 percnél lábon sem... :D).
Továbbra is a hónaljon a legjelentősebb a változás, ott már kb. 90%-a eltűnt a szőrnek, szóval már ezért megéri (amíg nem használtam, már másnap elég csúnya volt a hónaljam, most meg ha 1 hétig nem borotválom, akkor sem teljsen vállalhatatlan, inkább csak közelről / oldalról nézve látszanak a maradék szőrök). Intim területen továbbra sem szuperál túl jól, még mindig csak kb. 30%-kal kevesebb a szőr. Lábon olyan 60-70%-nak mondanám, de gondolom ez jobb lenne ha hajlandó lennék hetente megcsinálni ott is.
Összességében megérdemel tőlem még egy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Összességében megérdemel tőlem még egy csillagot. :)

Audry1

2019. szeptember 10.

Én lassan másfél hónapja használom. Tényleg hatásos, bár picit hónaljon például gyorsabb eredményre számítottam. Én még arcon használtam eddig, máshol egyelőre nem akartam. Lábamon szerencsére az epilálás miatt nem sok szőr nő és kibírja selymesen 1-másfél hétig is, így még ott nem szántam rá magam. A bikinivonalnál pedig cukorgyantázom egyelőre.
Gyorsan lehet vele dolgozni, bár lehet a precízségem miatt nekem azért nem megy olyan gyorsan, mire végzek ezzel a két területtel.
Nekem hónaljon szokott a "dúsabb" részeken picit jobban égetni, de egyáltalán nem kellemetlen. Igyekszem előző nap leborotválni a kezelendő területeket és másnap végig menni rajtuk a géppel.
Szerintem összességében hozza, amit kell és még így is olcsóbb, mint a többi és halk is.

Az egyetlen negatívuma, hogy hiába szép a kivitelezése, nekem a hónalj kezelésénél nagynak bizonyul. Nehezen lehet látni, hogy mikor érzékeli teljesen a bőrt és mikor nem.

4-12 alkalom kell a végleges eredményhez, de egyelőre megelőlegezem az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

nyarigabi

2019. július 15.

Két hónapja vettem 62.000 Ft-ért, elégedett vagyok az eredménnyel: lábon és karon a szőrszálaim 75%-a, bikinivonalon és hónaljon kb. az 50%-a eltűnt. Az erős szőrzettel nehezebben bír el, a teljes fájdalommentesség pedig nem igaz: érzékeny területeken eléggé éget. A bikinivonalon és a hónaljban lassabb az eredmény, de azért látványos, ráadásul a meglévő szőrszálak is lassabban nőnek vissza. A teljes test kezelése kb. fél óra, mert bár folyamatosan villant, a 0,6 másodpercet az első pár percben tudja tartani, utána kissé lelassul. Kb. nyolc kezelésen vagyok túl két hónap alatt, igyekeztem minél gyakrabban használni, hogy nyárra legyen eredménye. Összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.