SmoothSkin

Ár:   134 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   134 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Automata szőrtelenítő villanáserősséggel, és korlátlan villantással, erős, 18J energiával, 10 teljesítmény fokozattal és érzékeny bőr funkcióval is rendelkezik. A  beépített egyedi fejlesztésű szuper érzékeny bőrszenzornak és a 10 fokozatnak köszönhetően a gép a bőrnek mindig a legmegfelelőbb energiaszintet állítja be minden körülmények között.

Nutellabella

2021. április 6.

Első és egyetlen ipl-es szőrtelenítőm. Chewbacca és Izé kuzin szerelemgyereke vagyok, használhatnám tokától bokáig.
A bőröm érzékeny, csak borotválni bírom, de még attól is kivan. Ha reggel 8-kor borotválom, délután 5-re már bök. Lovin' it.
A gépet borotvált bőrön kell használni. 4-6 kezelés után már van látható eredmény. A karomon, hasamon, hónaljamon, lábamon bejött, bikinivonalban nem annyira, arcon semennyire.
Kicsit kellemetlen az érzékenyebb helyeken, mintha befőttesgumival pöckölnének.
Előny: működik, tényleg kevesebb a szőr. Elméletileg végtelen számú villantásra jó.
Hátránya, hogy a kábel rövid, és a gép nem minden testhelyzetben kényelmesen használható. Pl. nem lehet fejjel lefele használni, mert a hűtőszerkezet nagyon fura hangot ad. Picit fájhat használni. Sokáig tart egy kezelés, de ez a testfelület méretétől is függ.
Én ajánlom, akit hasonlóképp megáldott az ég, az értékelni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Kicsit kellemetlen az érzékenyebb helyeken, mintha befőttesgumival pöckölnének.
Én ajánlom, akit hasonlóképp megáldott az ég, az értékelni fogja.