So...?

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: meli0808, Módosítva: 2017. július 4.

Illatösszetevők: bergamot, bentol, gyömbér

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Saranhuone

2019. december 12.

Egyik barátom vette nekem (kemény 799-ért talált egyet egy százasban), mert úgy emlékezett rá, hogy kolis együttlakásunk alatt ezt használtam. Amúgy benézte, mert amit sokáig fújogattam, ennek a tesója, a SO Fab volt, de ajándék csónak, ne nézd a lapát, kipróbáltam. Nekem annyira nem jött be, bár óhatatlanul is a lila tesójához hasonlítom ami egész napos tartósságával és egyedi illatával a mai napig az egyik kedvencem. Ez is kellemes lenne de a tartóssága töredéke a Fab-nak. Gyömbért egyáltalán nem érzek benne pedig nagyon szeretem. Rajtam valami hétköznapi, púderes cucc, addig az 1-2 óráig amíg egyáltalán érződik. Itthonra elfújogatom majd de ha valaha elfogy az itthon tárolt több köbméternyi parfüm, a lila tesót veszem meg továbbra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

CeCeDrake

2016. március 11.

A kolléganőm kapta, mert pixi prémium tag. (Én idén semmiféle Pixit nem vásárolok meg, nekem az utóbbi időkben oltári csalódás az egész...off vége)
Nos, neki nem tetszett, mindenkivel kipróbáltatta, hátha valakinek majd bejön. Nálam sem nyert ez a parfüm. Tavaszra egyáltalán nem való, kicsit erős, viszont a tartósságát megkérdőjelezem, 2 fújás a csuklómra fél1-kor, 2-kor indultam és semmi nyoma nem volt rajtam az illatnak. Szerencsére. Amúgy a csomagolás cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Niki94

2014. március 10.

Ajandékba kaptam, akármennyire is tetszik az illata annyira bosszantó hogy befújom magam és nem marad meg az illata. Ezért csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

meli0808

2013. március 30.

Sajna, nem találtam róla, szinte semmit. Nagyon olcsón jutottan hozzá a Müllerben és nekem nagyon tetszik. Erős, jellegzetes illata van. A csomagolást pedig kifejezetten ötletesnek találom :) De inkább téli illat a fagyos napokra, nyárra túl tömény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.