Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: chocco.channel, Módosítva: 2013. február 17.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mint ahogy a neve is mutatja ez egy concealer, celja, hogy elfedje a szem alatti karikakat, sotet melyedeseket.

A csomagolasa az 50 es evek-re emlekeztet, nagyon nehez neki ellenallni:-)

Ha valakinek nagyon karikas a szeme es ez sotet tonussal is tarsul akkor neki ez a termek melegen ajalnlott. Mint ahogy a kep is mutatja ez egy 3 lepeses termek. A legalso szint  ketfele arnyalatot tartalmaz, az egyik egy sotetebb a masik pedig egy vilagosabb tonus.Allaga nagyon hasonlo a lagy alapozoehoz, megsem nehez. A felvitelehez sminkecset ajanlott, ujjal is felviheto.

A mukodesi elve a kovetkezo: Az ecsettel felviszel egy minimalis mennyiseget a vilagosabb tonusbol (de ez lehet a sotetebb is) a problemas teruletre, tehat a szem alatti karikara.Ezt szepen egyenletesen elkened. Erdemes kevesebbet felvinni leven TOKELETESEN fed, viszont ha tul sokat viszel fel akkor az egesz maszk-szeru lesz. Miutan szepen egyenletesen elsimitottad, becsukod a kettes reszt es elkezded az elsot hasznalni. Ez egy nagyon vilagos, por allagu termek. Miutan az a kettes resz felkerult, a dobozkahoz mellekelt kis szivaccsal hozzaerintgeted a szemedhez, ill. a szemed alatti karikahoz. Erdemes nagyon keveset felvinni, leven elkepeszetoen vilagos, es ha tul sokat viszel fel latvanyos lesz a smink.Pontosabban feltuno, leven ket hatalmas feher valami kivilaglik az arcodbol, tehat csak ovatosan lanyok:-) Voila,eltuntek a karikak.

Egesz nap az arcon marad es mint emlitettem tokeletesen fed.

Az egyetlen hatranya az az, hogyha valakinek vannak finom rancok a szeme alatt, akkor ez beleivodik es kiemeli azt. Megis ez az elso olyan termek ebben az arkatogeriaban ami tokeletesen fed, es nem kell utankenni.

A csomagolas pedig isteni:-)