Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló hatású, tartós matt rúzs

3 árnyalatban kapható

Lills

2014. augusztus 11.

Supenude árnyalatban használom, képeken egészen barnás árnyalatúnak tűnik, élőben a rózsaszín jobban dominál, de egyébként tökéletes nude szín. Tényleg hidratál (vagy legalábbis nem szárít), ami azért nem rossz egy matt finishű rúzstól. Tartós, kényelmes viselni, nem ragad, nem képez vastag réteget. Gyakran használom, hétköznapra tökéletes, és ami miatt nagyon szeretem, hogy jól illik a bőrömhöz télen is, amikor egész fehér vagyok, és most nyáron is így több hétnyi napozás után.
Sok dolog van Angliában, amiért érdemes odamenni, az egyik ez a márka. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Sok dolog van Angliában, amiért érdemes odamenni, az egyik ez a márka. :)