Soap & Glory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lills, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   külföld (Boots)

Gazdagon pigmentált szemhéjtus

Alsace

2019. július 10.

Nekem egyáltalán nem jött be. Nem szép fekete, és könnyen elmaszatolódik. A használata nagyon könnyű, de nem tartós egyáltalán, ami nálam nagyon fontos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

eve57

2018. január 27.

Nem értem miért nincs Soap&Glory Magyarországon. Annyira sok jó terméke van a márkának. Mint ez a tus. Egyszerű, de nagyszerű. Fekete, szép vonalat húz, nem maszatol, nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

fleur83

2017. április 10.

Nagy kedvencem! Könnyű vele dolgozni, tartós és sokáig bírja, nem szárad ki a tubus. Kár, hogy nálunk nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

zalla

2016. november 27.

Szkeptikus voltam eddig a filces tusokkal kapcsolatban. Miután kipróbáltam az Eyeko termékét, rájöttem milyen praktikus ez a kiszerelés, viszont szerettem volna olyat találni, ami nem kerül egy kisebb vagyonba. Ez a tus tökéletesen megfelel a követelményeknek, kellően pigmentált, könnyű vele dolgozni, száradás után lerobbanthatatlan. Az ára is szerintem korrekt ilyen teljesítményért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

rockroka

2015. december 27.

Nagyon szerettem, sokáig újra vettem; tartós, könnyű használni, gyorsan szárad, szuper fekete. Sokkal jobb, mint a hozzá hasonló Essence szemkihúzó (abból volt már olyan, hogy olyat vettem, ami alapból ki volt fogyva). Az ára elég sok, és ahhoz képest nem tartanak ezek alapból olyan sokáig (mindig a hegyük kezd kifogyni legelőször), így manapság már nem ilyet használok, hanem MAC tégelyes tust (az ár-érték arányban szerintem sokkal jobban megéri, bár tény, hogy rá kell állnia az ember kezének a használatára).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.