Soapwalla

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stvdnl, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Dezodorok

Szuperfinom növényi porok és agyagok, valamint levendula, borsmenta és teafaolaj HATÁSOSAN meggátolja a baktériumok szaporodását, és hosszan biztosítja a szagmentességét. Kitűnő minőségű organikus és élelmiszer tisztaságú összetevőket használ. Mentes az alumínium vegyületektől, SLS-től, parabénektől és egyéb ártalmas összetevőktől. Fontos: nem izzadásgátló, hanem hosszú távú szagmentességet biztosít.

Nuvola

2018. június 27.

Mikor évekkel ezelőtt megjelent, vettem egyet. Hatékony, de kissé ráolvad a ruhaneműre. Nem nagy gond, mosáskor kijön.
Amiért viszont megérte, az az, hogy átböngészve az összetevőlistát, ráébredtem, hogy a dezodorálást a szódabikarbóna végzi. Azóta sk deóval alumíniummentesítem magam az őszi-téli szezonban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

misspeterpan

2018. február 9.

Teljesen meggátol mindenféle kellemetlen szagot, ráadásul teljesen természetes. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

juditkaa70

2016. május 2.

Csak nyáron szoktam használni. Nem vagyok izzadós típus,de azt gondolom,a nagy melegben egy idő után,van minimális testszaga egy embernek. Én inkább a hónom alatt szoktam érzni,és ezzel a csodálatos krémdeoval orvosolni lehet ilyen problémát. Az illata nagyon tetszik,gyorsan el illan,de a dolgát valóban nagyon tudja ez a csoda krémdeo. :)

Update: Csak hűtőben lehet tárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Update: Csak hűtőben lehet tárolni!

krenat

2015. november 30.

Miután a kedvenc természetes deómat megszüntették évekkel ezelőtt, termékek tucatjait próbáltam ki, és ebben rátaláltam a csodaszerre! Először picit fura, hogy kézzel kell felkenni, de könnyű hozzászokni. Imádom az illatát és nagyon sokáig hatásos, sosem kellett naponta többször felkennem! Ráadásként a bőröm is finom puha lett tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

libelle88

2015. június 26.

Natúr kategóriában ez a LEGJOBB!
Érdemes bevizezni a hónaljat és úgy felvinni, h krémesebb-lágyabb állaga legyen. Hamar beszívódik. Utána érdemes jól kezet mosni, h ne fogd meg vele a fekete ruhádat véletlenül se. :) (nem mintha nem jönne ki, dehát na)
Nagyon jó illata van. Mióta használom, VÉGRE nem kell izgulnom, mi lesz nap végére. Tényleg tart a hatása egész nap. Munka után még lemehetek futni is úgy, h nem használom újra. Bírja.
Irritációt akkor okoz, ha túl sokat használsz belőle.
Nem olcsó, de nekem ez a BEST OF.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Natúr kategóriában ez a LEGJOBB!
Irritációt akkor okoz, ha túl sokat használsz belőle.
Nem olcsó, de nekem ez a BEST OF.

Szabó Diána

2014. november 23.

Nekem nagy kedvencem ez a dezodor,nálam hosszabb használat mellett sem okozott irritációt. Nem olcsó, de megéri az árát, mert kis mennyiség is elég belőle. Én már kb. 8 hónapja használom és még mindig nem fogyott el teljesen. Az illata kellemes, gyógynövényes, de ez felkenés után már nem érződik igazán.
Nem hiszem, hogy ezután váltani fogok más termékre, mert ez a dezodor valóban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

babyface

2014. október 12.

alumíniummentes deókkal való ámokfutásom (remélhetőleg!) vele ért véget. az illatát imádom, mintha finom illóolajokkal teli szaunában lennék. :) régebbi lush szilárd deós időszakomra emlékeztet, csak itt végre nem kell púderrel 'fixálnom' a deóm, hogy hatásos legyen. bőrre felvéve enyhén púderes hatású, könnyen beszívódik, én amúgy sem vagyok izzadós ezért nemtudom mennyire hatásos ellene, de a szagok ellen tökéletes. :) egy borsónyi adagot szoktam használni reggelente így szerintem min. fél évig kihúzom vele. imádom!

hosszútávú használat után: borzasztó! :( akinek érzékeny a bőre ne vegye! nekem marta, csípte, hámlasztotta a hónaljam (gondolom a benne lévő agresszív bár természetes összetevőknek köszönhetően...) szinte állandóan piros volt és fájt. általában reggel zuhanyzom mikor felébredtem iszonyatos testszagom volt mintha csak most futottam volna le a maratont egy éjszaka alatt. :D el fogom használni, de csak is alkalmanként kell mellé egy másik deo ami 'szinten tart'. nem fogom újra venni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

sunshine81

2014. július 30.

Bár még más natúrdeót nem próbáltam, meg vagyok vele elégedve. A hatása nyilván nem olyan erős, mint egy vegyszerekkel telerakott hagyományos dezodornak, de azt nem is várom tőle. Nem az izzadást gátolja, hanem a szagokat semlegesíti. Szerintem a legnagyobb előnye, hogy természetes összetevőket tartalmaz, allergiásoknak kötelező. Tényleg nem olcsó, viszont napi egyszeri használattal több hónapig elég (én már a 3. hónapnál járok, és még mindig megvan kb. a fele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

bobekecske

2014. március 19.

Pár hete használom és nagyon elégedett vagyok vele. Nincs viszonyítási alapom, más natúr-deo-t még nem próbáltam, de a nem izzadásgátló "hagyományos" deókat lekörözi. :)
Nagyon kevés elég belőle, könnyű eloszlatni, picit szemcsés textúrájú de nem pereg le a bőrről és nem is irritálja a bőrt felvitelkor.
Nagyon gyorsan felszívódik (gyorsabban, mint a golyós dezodorom, ami úgy érzem inkább megszárad).
Hatását tekintve én semmivel sem izzadok jobban a Soapwalla viselésekor, szerintem a benne levő hatóanyagok nagyon jól felszívják a nedvességet. Illata felvitelkor mentolos-kámforos, de a viselés során az illat számomra teljesen eltűnik (míg a dezodoroké szerintem a működésbe lépésük, azaz izzadás során inkább felerősödik), de sportolás során még nem viseltem, arról nem tudok beszámolni.
Zuhanyzás során szappannal könnyen lemosható, nem hagy érezhető réteget a bőrön.
Állagra picit híg, olvadásra hajlamos. A hűtőben tárolás segít, de nem dermeszti meg. Ez nyáron vagy utazás során problémává válhat, bár a tégely elég jól záródik.
Az ára borsos és nehezen tudom megítélni ezen a ponton, hogy mennyi ideig lesz elég / fel fogom-e tudni használni a szavatossága lejárata előtt, de a hagyományos dezodoroknál jobbnak és minőségibbnek érzem.
@fruzsicaaa , remélem tudtam segíteni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

@fruzsicaaa , remélem tudtam segíteni! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin