Sofri

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Fűszeresen illatozó masszázsgyertya, intenzíven ápolja a száraz bőrt. A meleg természetes olajok és viaszok ápolják a testet, és megnyugtatják a vegetatív idegrendszert. Gyújtsa meg a gyertyát, 10 perc múlva megolvadnak az olajok és a viaszok. A fűszeres illat élénkíti az érzékeket.

szucslia

2011. november 17.

Különleges ápolást nyújt... :D Én nagyon szeretem, nem mindig kell begyújtani, a kéz hőmérsékletén is gyorsan olvad, ha csak egy kicsit szeretnénk használni belőle. Finom az illata, és nagyon jól ápolja a bőrt. Ha különleges ápolást igényel a kézbőr, én manikűr után inkább ezt használom, egy kézkrém helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.