Soins

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita1025, Módosítva: 2020. december 18.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

"Ez a testradír gyönyörűen radírozza le az elhalt hámsejteket a bőr felületéről, mindemellett táplálja és hidratálja is a bőrt. A hatékony radírozás érdekében barna cukor és tengeri sót választottunk és extra szűz édes mandula és babassu olajjal gazdagítottuk azért, hogy a megfelelő tápanyagokat is megkapja a bőröd. A magával ragadó, frissítő érzetet a lime citrom adja, Te csak radírozz és élvezd, ahogy körülölel az ellenállhatatlan illat. Erős csiszoló ereje miatt nagyon érzékeny bőrűek számára nem ajánljuk."

rita1025

2020. december 19.

Imádom, a legjobb testradír amit valaha használtam. Élénkítő cseresznyés illata van, nagyobb szemcsés, amit szépen el lehet dolgozni és ami nagyon plusz, hogy a benne levő olajoknak hála nem kell utána testápolót használom. Szerintem így télen ez egy csodaszer, pláne annak, aki nem szeret külön testápolózni. Nagyon puha és selymes a bőröm a használata után. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.