Soins

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2015. április 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Imádni fogod ezt a csodás illatú ajakápolót igazi csokival és szűz kókuszvajjal,nehezen fogod megállni,hogy ne nyalogasd le magadról.Ápolt,pihe-puha ajkad lesz tőle.

Morci

2019. november 8.

Én is ajándékba kaptam a rendelésem mellé. A vicc az egészben, hogy egyedül ez a termék vált be. Az enyémnek nincs erős illata. Remekül rendbetette a hidegebb időben kiszáradt számat már néhány kenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Kispandi

2019. március 22.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, de nekem sajnos nem jön be. Nem bírom elviselni ezt a csokis-kókuszos illatot, ami pont olyan, mint a kedvenc müzliszeletem, és nekem kicsit túl "zsíros". A férjem használja, ő azt mondja, hogy kellemesen puhítja a kiszáradt ajkait.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

gyzsofia

2018. szeptember 18.

Nagyon szeretem, kellemes csoki illata van es szép, puha lesz az ajkam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nagyon szeretem, kellemes csoki illata van es szép, puha lesz az ajkam tőle.

rita1025

2018. augusztus 18.

Imádom! Az eddigi legjobb natúr ajakápolóm. Fantasztikusan krémes az állaga, nem maszatolódik, finom, abszolút nem zavaró az illata, nekem bejön az enyhe barnás színe, olyan, mintha rúzst használnék, visz egy kis életet az ajkaimra. Újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

TMira

2017. november 10.

Nagyon szeretem. Finom, csokis-kókuszos illatával rögtön elvarázsolt. Puhák lesznek az ajkaim a használata után. Táplál, hidratál, ápol. Gyerekek is bátran használhatják, mert teljesen természetes magyar termék. Kötelező darab nálam, ezért max. pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

gsara02

2017. május 17.

Az illat nagyon kellemes. Valóban olyan mintha csokit kennék a számra. A színe viszont nem tetszik, kissé barnás arany beütése van. Esténként szoktam ezért használni, de különösebb hatását eddig még nem érzékeltem. A durván cserepes szájjal nem tud mit kezdeni, de egy általános ápolásra, ha nem igényel nagy törődést az ajkam, akkor pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

redakkrisztinaa

2017. március 15.

Főképp a natúr boci tejcsokira emlékeztet az illata , nagyon szeretem . Szépen hidratál , mindig a zsebemben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

lydiadeathtrance

2017. január 13.

Igazi mennyei habos, krémes csoki csoda :D Finom, lágy, krémes ajakápoló, mely édes étcsokival ápol. Az íze is valami mennyei :D Egyszerűen megenné az ember ezt a tömény csokoládét :) Ráadásul, mivel csoki van benne, színez is, tehát ajakápolót és színezőt is kapunk egyszerre. Nagyon jó a hatása, valóban ápol, puhít, mindenkinek csakis ajánlani tudom én is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Nikcsyke8908

2015. szeptember 9.

Sajnos nagyon érzékeny a bőröm, ezért igen könnyen kiszárad már az első hűvösebb fuvallatra is. Ez alól a szám sem kivétel, tehát igényli a mindennapi ápolást .Elégedett vagyok vele, mert védi az ajkaimat a kiszáradástól.Nemcsak ápol, de gyógyítja is a cserepes, kipirult ajkakat. Plussz pont,hogy ráadásul,csokis is! :) Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a csodára! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csoki massza.