Soins

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita1025, Módosítva: 2020. december 22.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

Téli ajakápoló tápláló, hámképző körömvirág olajjal és hidegen sajtolt esszenciális vajakkal. 100% természetes téli ajakbalzsam. Megvédi az ajkakat a hideg téli napokon a kiszáradástól!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract