Solanie

Ár:   429 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   8g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 429 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2017. május 30.

Kiszerelés:   8g
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 429 Ft

C-vitaminban és anticianinokban gazdag áfonyakivonatot tartalmazó bőrnyugtató maszk az érzékeny, irritációra hajlamos bőr kezelésére. Csökkenti a viszkető, égő bőrérzetet és a hajszálerek láthatóságát. C-vitamin-tartalma révén antioxidáns hatású.

Ár: 429 Ft , Eladó: Alveolashop.com
8g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ad-Namah

2020. május 10.

Egy picit kiszaggatta az arcomon a kis szőröket, de le tudtam szedni,csak ott volt baj ahol kifehéredett. A pórusokat összehúzta, ilyennek rég láttam az arcom. Matt lett, a pirosság eltűnt az orcámról, és teljesen nyugodt a bőr. Kipróbálom a többi fajtát is, én fodrászkellékesben veszem 300 ft körüli áron, legalábbis amikor utoljára vettem, még annyi volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

midori92

2019. július 14.

Szuper jó termék, lehúzza a pirosságot, puha lesz a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Szuper jó termék, lehúzza a pirosságot, puha lesz a bőröm utána.

Cu2tka-baba

2017. december 28.

Arckezelés, vagy aha savas kezelés után használom elsődlegesen, hámlasztó pakolások után. Nekem nagyon bevált. A pirosságot azonnal enyhíti és kellemes érzés viselni is. leszedni pedig külön szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.