Solanie

Ár:   549 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2017. május 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 549 Ft

Anti-aging hatású ránctalanító maszk, mely kombinált hatással veszi fel a harcot az öregedés tüneteivel szemben. A bőrfiatalító hatásáról ismert Okra növényből kivont oligopeptidek gátolják a mimikai izmok működéséért felelős idegek kommunikációját, így gátolva az általuk okozott ráncok képződését. Növényi összetevői megakadályozzák a szabadgyökök képződését, így őrizve meg a sejtek egészségét és fiatalos működését.

Hibiszkusz mag kivonattal és oligopeptidekkel. Minden bőrtípusra.

Ár: 549 Ft , Eladó: Alveolashop.com
8g

tanes76

2021. október 9.

Szuper maszk. Először kentem fel. Az arcom hihetetlen sima lett, telt lett, ilyet még egy krém, kezelés sem ért el. A keverés nem sikerült tul jól, de csak fél csomaggal használtam fel, a vizet saccra adtam hozzá, de igy is bőven elég volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 9.

Edu89

2020. augusztus 9.

Nagyon jó kis maszk. Mondjuk nekem az első keverés nem jött össze, de az én hibámból. (Sok volt a víz) Érdemes használni "alkalmak" előtt, mert wow hatása van. De kb egy napig tart ki, nálam legalább is. Feszesít, feltölt, a kis ráncokat eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

LindaErnszt

2020. február 21.

Hetente egyszer használom, szépen összehúzza a pórusaimat és nagyon puha lesz tőle a bőröm! ÚJRAVEVŐS!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Kitts

2019. október 20.

Tavaly karácsonyra kaptam ajándékként, nem is értem miért halogattam eddig a kipróbálását. Egyszerűen fantasztikus, amit művel a bőrrel. A pórusok gyakorlatilag eltüntek az arcomról, hibátlan, matt babapopsi lett. :P

A felvitel és a lehúzás kicsit időigényes, macerás, kell hozzá egy kis rutin és türelem, de abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Kobayasi

2019. február 9.

Ez valami fantasztikus! Olyan szép lett tőle a bőröm, mint egy nyomkodós arctisztítás után. Az arcom olyan természetesen matt volt, a pórusaim láthatóan kisebbek is lettek. Ez egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.