Solanie

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 8499Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nemoka, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Alveolashop.com, 8499Ft

Magas fényvédelemmel ellátott nappali hidratáló krém, mely a benne található hatóanyagok szinergiájára támaszkodva segíti az elvékonyodott, energiaszegény erôteljesen dehidratált , esetlegesen irritált bôrök újraépítését. 24 karátos aranyoldat részecskéi katalizálják az élettani folyamatokat és serkentik a hatóanyagok hasznosulását. Jótékony bôrvédô és bôrnyugtatò hatásù kukul dió olaj összetevôje gazdag telítetlen zsírsavakban, vitaminokban ésfitoszterrinekben.

Ár: 8499Ft , Eladó: Alveolashop.com
50ml

Barbara5

2021. február 11.

Dermabráziós kezelés után szoktam használni, meg egyébként is a fényvédő krémek használata fontos napközben....még télen is. Az illata engem nem zavar, szinte nem is lehet érezni. De ezt mindenki maga döntse el. A Solanie jó kozmetikai termék, de persze ennél is van jobb Viszont ár-érték arányban ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Nemoka

2020. január 7.

Kozmetikusom javaslatára vettem a krémet, de nagyon megbántam. Nem lenne rossz, de valami borzalmas szaga van a krémnek. Sajnos az illat szó itt szóba sem jöhet. Egyszerûen rossz érzés az illata miatt a használata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.