Solanie

Ár:   7499Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2017. június 7.

Ár:   7499Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tengeri só tartalmú intenzív testradír, mely hatékonyan távolítja el a bőrről az elhalt szarusejteket. Az olivaolaj bársonyossá teszi a bőrt és megakadályozza annak vízvesztését.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate