Solone

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A sminkecset a porpúder, pirosító és a bronzosító felvitelére használható. A puha, szintetikus szőr tartós és speciálisan vágott, hogy kímélje az érzékeny arcbőrt. A nyél enyhén elvékonyodó, így pontosan, könnyen és kényelmesen használható.

katalinmester13

2019. február 26.

Rövid, fa-műanyag nyelű ecsetke, melyet por állagú pirosító felvitelére használok. Szépen felveszi és le is adja a terméket. Puha, selymes. Méreténél fogva utazáshoz is jó, de én itthon is ezt használom. A frizurájába mintha a széleken egy kicsit belenyírtak volna, ezért kissé megbomlik a szálak egysége, ennek ellenére szeretem. A mosást bírja, még egy szálat sem hullajtott. Több mint egy éve az enyém. Míg tönkre nem megy ezt használom pirosításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

Andzsella

2018. március 17.

Nem olyan jó, mint a Jessup pirosító ecsetem, a szálak össze- visszaállnak, bár lehet vele dolgozni. Ajándékba kaptam a Szépségcentertől és a minősége az árával megegyező, bár végülis nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.