Sonia G.

Ár:   $215   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: KezdoManias, Módosítva: 2022. november 4.

Ár:   $215
Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Hat kézzel készített ecsetet tartalmaz (három bestseller és három új forma) egyedi színátmenetes nyéllel. Úgy tervezték, hogy a sminkelést szórakoztató és örömteli élménnyé varázsolja, akár egyszerű, akár kifinomult megjelenést készít.

• Alap (sokoho kecske és PBT/PTT szintetikus sörték): legyező alakú kefe minden típusú arcápoló termékhez
  • Arc (saikoho kecskesörték): légies arckefe a zökkenőmentes pirosításhoz és bronzosításhoz
  • Detail / Részlet (saikoho kecskesörték): szögletes ecset highlighter, kontúr és pirosító felviteléhez
  • Builder (saikoho kecskesörték): sűrűn tömött szemecset a pigment felépítéséhez
  • Worker (saikoho kecskesörték): sokoldalú szemecset a keveréshez és a gyűrődéshez
  • Soft Definer (saikoho kecskesörték): ceruza-gyűrődéses kefe hibrid, amely meghatározza és kiemeli

A nyél mélylilából tiszta fehérbe vált át. Minden ecset lila érvéghüvellyel van ellátva, amely sárgarézből készült a tartósság érdekében. Kézzel, kis tételekben, képzett kézművesek által Kumanóban, Japán kefetisztító fővárosában. Sonia G. azt javasolja, hogy az első használat előtt mossa ki és szárítsa meg az ecsetet, hogy a sörték elérjék ideális alakjukat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KezdoManias

2022. november 6.

Kimagasló minőségű és szépségű termékek. A sorozat alapozó ecsete annyira elvarázsolt, hogy megrendeltem a teljes pakkot. A próbálgatás során kiderült, hogy számomra ez így fölösleges volt, viszont mégsem bántam meg - vagy legalábbis nyugtatgatom magam, hogy nem probléma, hogy bedöntöttem velük a havi büdzsét...

Az alapozó ecsetről írtam külön, így azt itt nem részletezem. A többi ecset saikoho szőrből készült, ami olvasmányaim alapján a kecske állkapcsa alatt és a háta mentén növő sokohoból kiválogatott legfinomabb szálakat takarja. A színeltérések miatt különbözőképp előkészített alapanyagokról lehet szó az egyes ecsetek tekintetében.

Első használat előtti mosást javasolnak, hogy elnyerjék végső formájukat. A használatok között pedig a mikroszálas kendős tisztogatást (és időnkénti mosást) ajánlanak. Ki is próbáltam, főleg a szemre valóknál vált ez be, amikor világosabb színű festékeket használtam. Nem csak itt, hanem a többi ecsetemnél is alkalmazom a technikát, bár minden második használat után így is kimosom azokat is, amelyeknél elég eredményesnek ítélem a "száraz" tisztítást. Ehhez egy réphr fekete színű szappant használok.

Azzal nem terhelem az olvasót, hogy külön-külön részletezzem, mennyire jól felveszik és leadják a terméket, milyen finomak, stb.. Ez ugye a minimum, amit teljesíteniük kell. Amit viszont sajnálok, hogy a balról második ecset (bronzosításhoz és pirosításhoz) nem nagyobb fejű. Nem sokkal tudom jobban kihasználni, mint a ferde végű, szintén porokhoz használható arcecsetet. A jobbról második "worker" (most látom, nem sikerült a fordítás - blender és mélyítővonalba használható ecset) nagyobb annál, mint amit én a fedett, 40+-os szeméjamra kényelmesnek talalok. A réphr hasonló funkciójú, kisebb fejű ecseteivel jobban boldogulok.

Ami az árat illeti - hivatalosan 215 USD a teljes készlet. Elvileg japánban készül kézzel, szóval olyan nagyon olcsó eleve nem lehet. Én csak Beautylish-en találtam meg, ahonnan 2-3 hét alatt ér ide, ellenben a járulékos költésgek (vám, áfa) miatt összesen már 273 USD az ár. Semmiféle kedvezmény nincsen, ha nem egyesével rendelik a készlet elemeit, hanem csomagban. Viszont mivel limitált kiadás, már nem kapható mindegyik külön-külön. A csomagolást meg hagyjuk is, elképesztően puritán, zörgős, egy-egy pici matricával ellátott zacsiban érkeznek. Csak az alapozóecseten van egy gumis jellegű "sapka".

Az ecsetek tényleg szépek, olyan jó, hogy nem fekete a nyelük. Talán csak a sötétkék nyelű sorozat szebb, elegánsabb ennél. Egyébként összességében szerintem olyasmi minőségűek a fejüket tekintve, mint a réphr ecsetek, vagy pl. a természetes szőrből készült Bobbi szem ecsetem, bár a Sonia G. a legfinomabb, legpuhább. Árban is hasonlóak lennének. A Sonia G. viszont a járulékos költségeken túl talán azért drágább, mert nem nagyon kíálnak rájuk kedvezményeket. Természetesen nem érnek annyival többet, mint amennyivel többe egy Zoeeva, Sigma vagy Morphe ecsetnél többe kerülnek. A használatukkal viszont igenis könnyebb sminkelni még az olyan kevésbé tehetséges kezek számára is, mint amilyenekkel én rendelkezem. És ár-érték arányt magasra pozícionált termékeknél nem is nagyon érdemes vizsgálni szerintem, már ha a minőség kimagasló. És itt bizony az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 6.