Sonia Kashuk

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

Erős tartású szemre való ecset különlees nyéllel.

Ildie

2015. február 27.

Meg kell zabálni a kis cukikát. A ferdét szerettem volna eredetileg, de valamiért őt vettem meg. Alapból tetszik, hogy dobozban árulják, ami le van fóliázva, tehát nem fogdosta meg ezer másik szorgos mancs elöttem.
A szőre elég merev, hosszabb távon ásványi porokhoz fogom használni, de mindenhez jól lehet. Építéshez a legjobb, vagy nagyobb mennyiségekhez.
A nyele. Azt hittem ez egy kamu dolog, minek ilyen, de nem az. Szuperkényelmes, nagyon kézbemászó, nagyon ki van ez találva.
Eredetileg 10*220 ft ért árulják, a többi szemre való ecset is 10-15 dollár kb, biztosan fogok még venni párat.
A sokadik mosás után még írok a szőrökről, remélem sokáig jóban leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

A sokadik mosás után még írok a szőrökről, remélem sokáig jóban leszünk :)