Sonia Kashuk

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

Szemre való ecsetkészlet.

Ildie

2015. november 11.

Jajj nagyon cukik. Ezek ilyen egészen rövid nyelűek, utazáshoz valóak. Van elsőször balról az oversize ecset, jó nagy, de nem túlontúl nagy. Nem életem legpuhábbja, de nem szúr, teljesen rendben van. Követkető a ferde ecset a mélyítő vonalra, hmm hát jó nagy, de nem olyan szupertömött, csak közepesen. A következő volt számomra a wow, uu nekem kell egy ilyen, mert ilyen még nincs. A neve 'lash line' és hosszú és nagy és fura. És még van egy pici maszat ecset, elég merevek a szálai, remélem remek lesz.
A képen nem látszik, de a szetthez jár egy miniecsettartó is, extra méretű tükörrel, egy-két mono elfér benne.
A nyél hossza 10,5 cm-11 cm.
Eredetileg 15 cad volt az ára és 10 cad-ért azaz 2200 forintért vettem a szettet, ennyit megér, főleg mert kell is az utazáshoz. Ha árához hasonlítom a minőségét akkor 4 csillag, ha egyéb meglévő ecseteimhez akkor 2-3 csillag.
Maradjunk a 3 csillagnál. Nem rosszak ezek, de nem puhák már. Jó rendesen puha nem is volt.

Lerontom 2 csillagra, mert már szúrnak és nem szeretem őket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

A nyél hossza 10,5 cm-11 cm.

Lerontom 2 csillagra, mert már szúrnak és nem szeretem őket