Sophie Bello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dori14, az összetevőket feltöltötte: Volturispet, Módosítva: 2017. június 15.

Kategória:   Sminkek szájra

"Legújabb termékem a csábító szájfény, málnás-mandulás illatával és rózsaszínes árnyalatával elvarázsol mindenkit.

A szájfények közül nekem ez a kedvencem.Szeretettel ajánlom Neked is!"

Volturispet

2017. július 13.

Isteni illata van, hihetetlenül ápol, és nagyon jó összetevőkkel van tele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Isteni illata van, hihetetlenül ápol, és nagyon jó összetevőkkel van tele :)

ligetkuti.amanda

2013. december 30.

Imádom ezt a szájfényt! Ad annyi színt, hogy kellőképpen könnyed, csajos megjelenést biztosítson, de nem túlzás, nem mű a színe. Mennyei illata van, és nem ragad, tapad, mint kedves bolti társai. Magában és rúzs fölé is kiváló, nagyon szeretem, plusz sokáig is kitart! Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Vitamin E Succinate
Hidratálók: Lanolin