Sophie Bello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. december 6.

Kategória:   Dezodorok

Ez a rózsa-vanilia illatú dezodor a bolti stiftes dezodorokhoz hasonló kivitelben gyárott 100%os természetes dezodor közömbösíti a szagokat akár 24 órán keresztül is. Ártalmatlan, sőt, a kókuszzsír és a sheavaj hidratál.
Ez a dezodor a visszajelzések alapján minimum két hónapig elegendő.

A termék tartalmaz teafaolajat és grapefruit kivonatot amelyek fertőtlenítő és frissitő hatásukat fejtik ki. Kókuszzsírt amelyek baktériumölő hatásával, a sheavajat amely kiváló hidratáló tulajdonságával ápolja a bőrt valamint szódabikarbónát amely közömbösíti a szagokat.

Kiszerelés: 30 ml

googles

2017. június 17.

Most kezdem használni. Az illata nagyon finom nekem, nem rózsát érzek, csak a vaníliát, abból jó fajtát. Egyelőre 3 pont, mert ragad, és nehezen kenni, illetve morzsolódik, sőt, gondolom a szódabikarbóna miatt, kifejezetten dörzsöli a bőrömet. Ez csalódás. Tesztelem a hatását és a kezelését és frissítek, ha változik a tapasztalat.

Frissites: kidobtam. Nagyon idegesito, hogy vekonyan kell felkenni, kulonben megfogja a ruhat es stb. De darabokban jon es keptelenseg vekony reteget kenni belole.
Masik idegesito hibaja, hogy ragados smirgli jellegu a cucc. Biztosan a szodabikarbona miatt, de engem nem erdekel, miert, nem fogok ragados testradirt kenni dezodor helyett.
Szoval nagyon szeretnek hatasos, jo illatu, borbarat, bio termeket, de csak ha lehet is hasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

szevin007

2014. november 17.

Megvettem, elhasználtam. A hatása nagyon jó, natúr termékről van szó, ajánlom mindenkinek, aki szeretne megszabadulni az alumíniumtól! Viszont, alig vártam, hogy elfogyjon, mert sajnos rosszul választottam illatot, nekem ez volt vele a problémám, egyébként tényleg csak ajánlani tudom, annak, aki szereti a vaníliát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

motoflo

2014. január 17.

Finom illatú, krémes mégsem fogy hamar. 1 hónapja vettem, van még bőven belőle. Nálam előnyt jelent, hogy stiftes és nem csak tégelyben van. Még este is érzem az illatát. Nyári időszakban még nem próbáltam, viszont most télen a túlöltözéskor is derekasan megállta a helyét.
Az illata édesen vaníliás, rózsás, de aki nem szereti az édes illatokat ne ezt válassza, inkább keressen rá Shophiebello-ra a Meskán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 17.