Sophie Bello

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   70 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsi97, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Több éve szappannal fürdök, a tömb sampon mégis kimaradt az életemből. Eztán hozzám került egy literes bio neem olaj és elhatároztam hogy valami hasznosat készítek belőle. Mitől más a samponszappan? Lágyabb és jobban habzik, ez a ricinusolaj használatának is köszönhető. Ezen samponszappanban magas arányú neemolaj található amely kifejezettten ajánlott fejbőr iritációtól szenvedő embereknek. A neem olaj csökkenti a pikkelysömör, az ekcéma, a fejbőrszárazság valamint a rosaces tüneteit. Hajhullás ellen illetve korpás hajra is hatékony, a hatást tovább fokoztuk pár csepp rozmaringolajjal, ezért korpás hajra is remek. Hogy még mik találhatóak benne? Kókuszolaj, sheavaj, olivaolaj így ez a sampon szappan extra csillogást biztosít, kíméletesen ápolja és hidratálja a fejbőrt és a hajvégeket. A vékonyszálú haj tartása és állaga jobb lesz."

ancsi97

2017. június 19.

DIP-Design vásáron vettem alkotótól. Eddig megvagyok vele elégedve,de nem hiszem,hogy újra fogom vásárolni. Árban biztos,hogy nagyon jó a többi homemade samponhoz képest,de nem vettem észre hatalmas változást a hajamon.
A termék illata kellemes,nem hivalkodó.Nem használ belőle az ember sokat,ezért biztos hosszú ideig kitart.( Én kb 2-3 hete használom )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.