Sophie Bello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Ajakápolók

"A Sophiebello eper ajakápoló balzsamos ápolással öltözteti ajkaidat egészségesen csillogóvá. Egész napos hidratáló ápolást nyújt, a mandulaolaj, a jojobaolaj és a shea vaj a lehető legpuhábban és legfrissebbé varázsolja ajkaidat. Újdonságképpen ez az ajakápoló színez is, ezért rúzsként is lehet használni."

Kiszerelés: 4,5-5,0 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dori14

2013. december 31.

Az állaga és illata nagyon finom. Hidratál is egész jól, bár a színétől egy kicsit többet vártam...Jó persze egy 100% természetes ajakápolótól nem várom el, hogy vörösrúzsként funkcionáljon, de nekem a rózsaolajos jobban bejött. Inkább narancsos-barnásnak mondanám a színét.
Összességében nem rossz, 4/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Összességében nem rossz, 4/5