Sophie Bello

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5-5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Kiszerelés:   4,5-5 g
Kategória:   Ajakápolók

"A Sophiebello málnás ajakápoló hidratál a nyári melegben és finom mint egy tálnyi gurulós málna.

Egész napos hidratáló ápolást nyújt, a mandulaolaj, a jojobaolaj és a shea vaj a lehető legpuhábban és legfrissebbé varázsolja ajkaidat. Egy egészen enyhe csillogóan fényes réteget biztosít."

Kiszerelés: 4,5-5 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szabó Diána

2014. december 26.

A legjobb ajakápoló, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

A legjobb ajakápoló, amit eddig használtam.

Indira

2014. október 16.

Először nem tetszett, mert fura íze volt, de nagyon hamar megszoktam, sőőőőt, rákaptam. Most már naponta többször kenem, és imádom, az állagát (tökéletesen kenhető), és az illatát (szuper gyümölcsös) is.
Biztos h kipróbálom a többi fajtát is!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

Biztos h kipróbálom a többi fajtát is!! :)