Sophie Bello

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók

"A Sophiebello mangós ajakápoló hidratál és trópusi illatával kényeztet.

Egész napos hidratáló ápolást nyújt, a mandulaolaj, a jojobaolaj és a shea vaj a lehető legpuhábban és legfrissebbé varázsolja ajkaidat. Egy egészen enyhe csillogóan fényes réteget biztosít."

ligetkuti.amanda

2014. június 10.

Fantasztikus mangóillat, tökéletes ajakápolás és -hidratálás. Ha kirepedezik a szám, ezzel 1-2 nap alatt teljesen helyreáll!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

pimpaomarti

2014. január 11.

Tökéletes ajakápoló főleg azoknak, akiknek nagyon száraz az ajka. Nekem nagyon bejött! Finom az illata és intenzíven hidratál. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 11.