Sophie Bello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Ajakápolók

"A virágok királynője a rózsa - illata nekem mindig a nyarat juttatja eszembe ezért készítettem egy piros pigmentes ajakápolót. A kiváló minőségű, hidegen sajtolt vadrózsa olajat illóolajjal egészítettem ki.

A vadrózsa olaj kiválóan segíti a sejtmegújulást, ápolja a száraz, hámló bőrt, ideális a hegek kezelésére is. Transzretinolsav-tartalma támogatja a kollagéntermelődést és segít a bőr nedvességének megőrzésében."

Kiszerelés: 4,5-5,0 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ligetkuti.amanda

2014. június 10.

Ez az egyik kedvenc ajakápolóm, csodálatos édeskés-rózsás illata van, és ad egy kis mindennapokra elegendő gyönyörű rózsás árnyalatot az ajkaknak. Mindig kell belőle utánpótlás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Dori14

2013. december 31.

Isteni az illata, az állaga és nagyon jól hidratál is.
A színe nekem nem olyan mint a képen, de még jobban örülök neki így, olyan rózsaszínes mint a csábító szájfénye :)) + Még fényt is ad, kell ennél több?
Csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Isteni az illata, az állaga és nagyon jól hidratál is.
Csillagos ötös :)