Sophie Bello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Ajakápolók

"Téli hangulatot idéző extra krémes amás-fahéjas ajakápoló. Nem csak méregmentes hanem isteni illatú. Téli álom név alatt egy natúr színezékmentes ajakápolót alkottam csipetnyi selyemfénnyel a téli időszakra."

Kiszerelés: 4,5-5,0 g között

Lottie

2014. június 14.

Már lassan egy fél éve használom, és nagyon szeretem! Imádom az illatát elsősorban, tényleg, mintha almát és fahéjat szimatolnál. Mint ajakápoló is bejött nagyon. nekem csodát tesz a számmal, ugyanis nagyon gyakran kiszárad, kisebesedik, és eddig ez az egyetlen ajakápoló ami segíteni tudott rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Dori14

2013. november 25.

Nagyon "finom", ápoló ajakápoló. Sokkal jobb, mint a Labelló és társai! Igazi karácsonyi hangulatot áraszt az illatával. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 25.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil