Sospiro

Ár:   79 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boszkakő, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   79 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online

"Muse, azaz múzsa. A múzsák a költészet, a zene, a tánc és a tudományok istennői a görög mitológiában, Szolón szerint a „jó élet kulcsai”, jelenlétük jólétet és barátságot hoz. A költők női ihletői, akikhez Arany János vagy Radnóti is fohászkodott. Zamatos szilva, mediterrán fehérvirágok, málna járják táncukat egy puha bőrjeggyel és zöldes fehérürömmel. Misztikus és szerethető, az ártatlan és csábító jegyek kontrasztja miatt izgalmas, felnőtt darab. Játékos, vibráló, intelligens – mi más jellemezhetné jobban a múzsákat?"

Illatjegyek: ámbra, benzoé, bőr, fehér virágok, jázmin, labdanum, málna, pacsuli, szilva, üröm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Timi27

2021. március 6.

Ajándékba kaptam egy kis mintát belőle, ami alapján rajtam mély, fűszeres ámbrás pacsulis oldalát mutatja leginkább, szilvával a háttérben. Több gyümölcsösséget nem érezek, de nem is baj. Télre tudnám elképzelni, melegebb időben nekem a fűszeressége , mélysége miatt nem jutna eszembe használni. Szépen összerakott illat, tetszik is rajtam, így öt csillag, de csak hidegben, legalábbis egyenlőre. Lehet teszek vele egy próbát később is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 6.

Alsace

2020. április 23.

Elsőre irtózatosan édes, sosem volt ilyen parfümöm még (illatmintát kaptam :) ) de utána beütött a bőr, mert olyan igazi pesti dunaparti lakásban élő belvárosi nagypapa, akinek sok antik tárgya van és régi festmények lógnak a falakon, illata lett. Ez úgy masszívan, órákon át kitartott, számomra elviselhetetlen volt, pedig bátran a nyakamra is mertem tenni, lemoshatatlan, ami előny annak aki szereti ezt a parfümöt. A csuklómon megfigyelés céljából megtartottam, hátha enyhül a dolog. A hatósugara is hihetetlen, megint bejött párom, hogy fura parfümöt érez, ő nagyisnak mondta, és el se hitte, hogy elvileg ez egy olyan parfüm, amit fiataloknak csináltak! Bevallom nekem se épp a fiatalosság ugrott be róla a nagypapával...
Miután elmúlt a bőrösség, és a fűszeresség belőle, maradt egy agyoncukrozott gyümölcskosár némi virágillattal.

Ez is az az illat, amire még az üvegje alapján se mozdulnék rá, annyira ordít, hogy nem nekem való lesz. Nem tudom milyen Múzsa ihlette ezt a parfümöt, nekem egy kissé kövérkés, de olyan csinos, formás (curvy) molett, cukrozott málnás sütit majszoló, macaront imádó, bájos, mosolygó, pihepuha hölgy ugrott be róla, aki leginkább az élet élvezetére (főleg az ízlelőbimbók kényeztetésére) adna ihletet. Valami különös oknál fogva ez a Múzsa egy fűszeres, füstölőkkel és aromás poutpurris szobában lakik, és majszolja a finomabbnál finomabb édességeket. A végén kimondottan kislányos, olyan 10-12 éves lassan tinikorba lépő leánykának való érzetet keltett bennem. Nem tudom kinek való parfüm, gondolom annak akinek nem okoz gondot az ára és szereti az édes illatokat. Bőrkémiától is függ, lehet máson nem ilyen intenzív, papis, a bőr, mi nem működtünk. Emiatt nem akarom lehúzni a parfümöt, de részemről nem is csodaszer, szerintem a minta is továbbvándorol majd, hátha valaki vágyna rá, mert élmény is, különleges a maga nemében, de nekem ez túl édes és nagypapis, majd kislányos a végén, hiába modern.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Bernadett78

2019. szeptember 23.

Az illat gyönyörű:cukros, habos-babos málna.
Sajnos a férjem nem tudja rajtam elviselni, de ettől függetlenül nagyon nőcis illat. Neki adtam a lányomnak, méterekről illatozik🥰
Brutál tartós. Szerintem csodás illat, inkább fiatalabb csajoknak. Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Az illat gyönyörű:cukros, habos-babos málna.

Marcsi66

2019. augusztus 12.

Nem ajánlanám a diszkrét illatok kedvelőinek a márkát,mert brutál erősek,nagy hatósugár ,tényleg csak azoknak akik nem ijednek meg saját árnyékuktól,Ez szintén bőven eleresztve ,nagyon ütős koktélból hosszan tartó kábulat Egy ideig gondolkoztam h mire is hasonlít, sejtettem h lehet nekem belőle,de jó Yeticica írja h Clinique Black Cherry,bár ebben a meggy ,és itt meg a szilva domináns mégis van közük egymáshoz,A bőrös jegyek miatt tartottam tőle,h fehér virágok+gyümölcsök milyen lesz,de itt szuper,Leheletnyi zöld került még hozzá,folyamatosan mélyül átveszi a hatalmat felettünk,Olyan Nőt képzelek hozzá,aki azt is elcsábítja, akit nem is akart. Az ára borzasztó,elvben már hozzászoktam, a gyakorlatban már megy simán!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Yeticica

2019. június 12.

Ajándékként érkezett hozzám egy ontos mintacska - es azonnal beleszerettem. Rajtam nagy a hasonlosag a Clinique Black Cherryjevel, az en boromon ugyanugy gyumolcsos-bőrös eroteljes, fuszeres illat mindketto. Ebben allitolag szilva van, abban egesz biztosan meggy, de mst mar felteszem oket egyszerre, hatha becsap az orrom ☺️
Nem tudom fuja milyen lenne, mert csalodtam mar nagyot kenos minta utan az uveges verzioban (1969-et nem birtam elviselni magamon 2 fujassal, mig leheletnyit kenve isteninek ereztem).
Magabiztos illat ugyanilyen noknek, vagy nem ilyeneknek de olyan pillanatokra 😉 Szeretnek belole meg, majd oszre, de az ara nagy visszatarto tenyezo. Viszont siman jar az 5 csillag mert szep, eroteljes, noies es egeszen egyedi alkotas is (nem hasonlit 8 masik illatra, csak egyre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Verona5

2019. március 16.

lsteni egy koktél! :) Érezni benne a minőséget, a több réteget, kontrasztos is, de nem lehet a jegyeit egyenként megragadni, mert annyira egybe épülnek és együtt vannak jelen a bőrön. Fehér virágos is, gyümölcsös is, ámbrás is, és talán az üröm az, amitől zöldes árnyalatot is kap az illat. Erőteljes jelenlétű, kábító, mélységekkel és magasságokkal teli hárfa zenebona. Nagyon tetszik ez a különleges niche alkotás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

aranybarack

2019. március 8.

2019. március - Ez közben nagyon 5 csillag lett,inkább 6. 🙂 Annyira saját jegyem a szilva, amit szépen mutat be, és annyira értékelem ennek a parfümnek a gazdagságát és erejét, hogy már elnézem, hogy nem dominánsabb az a bőr, amiből én speciel többet szeretnék. Van üvegesem is, élethosszig ki fog tartani, mert egy fújással is impozáns illat. Még egy csillag ezért is...

2018. december (akkor még 4 csillag) - Harmadik napja tesztelem, számomra túlontúl édes, épp, mint a korábban próbált Casamoratik. Szép illat, bókot is kapott, érezhető a szilva, málna (cukrozott, rágógumis), fehérvirág, bőr. Kevesebb cukorral, több bőrrel karakteresebb, és számomra tetszetősebb lenne. Tartóssága és szillázsa dicséretes, egész napos illat. Ha uniszexnek írják is, páromra nem fújnám, inkább nőiesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

niki84balazs

2018. december 22.

Teljes szerelem😍 csodálatos, puha, nagyon nőies illat! Nem kifejezetten gyümölcsös és nem is virágos.. kettő között. Nagyon tartós, és végig finooom!!! Nem zavaró benne a bőr, inkább kompenzálja a gyümölcsök édességet, így lesz az egész valami eszméletlenül különleges! Az üvege jól mutatja, milyen az illat... bársonyos pinkes- lilas... de nem a közönséges fajtából!! Én imadooom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

RANITA

2018. december 21.

Első illatolásra kellemes, nem szokványosan gyümölcsös illat, aztán jön az úthengeres bőrös-bujaság, rendkívül tartós, meleg, különleges. Valami miatt vonz, muszáj odatapasztani az orrom az illatmolekulák lelőhelyére. :) Legyen az a kabátom ujja. a bőröm, vagy a parfis fuffancs. Finom, na. Azért kicsit dívás ám, de jófajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.