Sospiro

Ár:   79 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2018. december 7.

Ár:   79 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online

2018-as kiadású, uniszex parfüm.

Fejjegyek: licsi, gyümölcsök, calabriai bergamott, frézia

Szívjegyek: tej, bolgár rózsa, illatcserje, egyiptomi jázmin

Alapjegyek: oud, pacsuli, bőr

Chirmook

2021. április 8.

Jesszus, ez a gyümölcsös parfümök szent grálja számomra. Egy 5 ml-s fújóst sikerült szereznem, de teljesen elbűvölt. Rajtam főleg a gyümölcsök dominalnak karöltve az osmanthus barackos virágaival és egy kis laktonnal, ami eszméletlen finommá teszi-plussz megvan a háttérben az a kis bőrös hegy is. Kemi Luna rajongóknak kötelező😉. Egyébként úgy ahogy van, fantasztikus illat, egész nap tartott az egy fújás a nyakamon és 2 kollegám kérdezte meg, mi van rajtam. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Timi27

2021. március 6.

Az eleje biztatóan indul számomra, picit édes, de nem gejl, fűszeres, kellemes, aztán rajtam is kijön a Montale rózsa, ami többnyire a szúrós oldalát mutatja rajtam, édesség itt már eltűnik. Aztán már nem olyan erőteljes, a fűszeresség és eltűnt, és marad a rózsa-pacsuli kombináció, amit tavaszi időben is el tudok képzelni. Pafrums de Marly Delina-ján kívül vhogy eszembe juttatja Lancome Hypnose Sense-ét is rajtam.. vannak hasonló jegyeik, de persze nem egy lapon lehet őket említeni, de vhogy mégis ez ugrott be róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 6.

Tarzicia

2019. június 20.

Érdekes, hogy a Fragrantica-n unisex parfümként szerepel, a Neroli honlapján pedig női. Szerintem a Neroli besorolása a helytálló, ez kifejezetten nőknek való illat.
Már a kezdete is meglehetősen édes és gyümölcsös, még vaníliára is tippeltem volna, de az nincs benne. Ekkor Delina Exclusif és Tresor Midnight Rose jellegű, aztán lassan változik, a rózsa jobban előtérbe kerül, és inkább már erőteljes Montale-rózsára hajaz (Dark Purple vagy Deep Roses), talán még MFK Lumiere Noire Femme is szóba jöhet, ahol a pacsuli-rózsa páros a nárcisztól olyan különleges.
A háttérzenekar nagyon szépen muzsikál, egy cseppnyi komolyságot ad, tompitja a kezdeti buja nőiességet, az oud visszafogott, a bőr kifejezetten jól áll neki, a pacsuli pedig nagyon finom, kicsit Coco Noir-os.
Ahogy kibontakozik, feltárulnak a mélységei, egyre jobban tetszik, de ez csak fél centiről szimatolva van így. Az összkép ugyanis, amit illatfelhőként érzek magamon, nem ez a kifinomult és sokrétű illat, hanem csak a kezdeti túlcsorduló tömény édesség, olyan, mintha az egyik Armani Si flankert fújtam volna magamra. Lehet, hogy csak rajtam nem működik, vagy nekem túl sok, vagy megint az osmanthus (illatcserje) a bűnös.
Erős hatósugarú, tartós, feltűnő illat, érezhető rajta a minőség, az ára is ezt tükrözi.
Akinek a fent felsorolt parfümök közül bármelyik tetszik, tegyen vele egy próbát, megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 20.

niki84balazs

2019. január 21.

Finomság!!! Csodás gyümölcs kosár, pezsgő gyümölcsökből , bőrös fás alapon. Szerencsére az oud nem emelkedik ki a bőrömön, így nőies, de nem visszafogott darab! Feltűnő illat, amire oda kapja az ember a fejét. Tetszik h nem ragacsos, edes, a gyümölcsök olyan sziporkazoak benne, az alap pedig brutal tartósságot és mélységet ad.
Gyönyörű tavaszi illat költemény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Gyönyörű tavaszi illat költemény!