Spar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A kamilla kivonatot tartalmazó sampon összetevői segítik a száraz és normál haj kíméletes tisztítását, ápolását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

JÄSON
szappant is
mosódiót is
babasampont is.

de ez messze a legjobb a vékony szálú de dús hajamra. A szilikonosoktól lelapult, a 'bioktól' kiszáradt, akárcsak a babasampontól. Ettől nem zsírosodik túl gyorsan, de nem is szárad ki. Ennek az okát két dologban látom: nekem a laureth szulfát jön be a legjobban mint felületaktív anyag hajmosásra. Ez leszedi a koszt, meg az egyebeket, főleg hajbalzsamból hajszálakra rakódott dolgokra gondolok,melyek hosszú távon szárítanak (bár nem használok hajvégápolókat pluszban meg semmit). A másik ok pedig, hogy elég híg a sampon, jól eloszlatható, alig van benne bármi ami rárakódna a hajamra, és nem válik sprőddé. Nem lapítja le. Egyszerűen tisztít. Ennyit tud, és ez bőven elég.

Update: hosszú távon kiszárítja a hajamat, úgyhogy inkább csak akkor használom ha sok rajta a balzsam, meg egyéb lerakódás. Azt szépen lehozza. Amolyan clarifying sampon. Vagy felmosom vele a követ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

Őszintén. Használtam már életemben nagyon sokféle sampont:
WU2