Spar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A tusfürdő összetevői gyengéden tisztítják a bőrt, trópusi illata egzotikus tájak varázslatát idézi.

mysticnails

2013. április 12.

Az illata elég különleges, egyik tusfürdőhöz se tudnám hasonlítani. Állaga zselés. Se nem szárít se nem hidratál különösen. Akinek nincsenek különleges kívánságai egy tusfürdővel szemben, csak az hogy tisztítson megfelelően, annak jó választás lehet. Illatát meg szokni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.