Specchiasol

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oviki, Módosítva: 2016. július 12.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagén: haj-, bőr-, köröm-és porckúra

Ez a termék szabadalommal védett kollagén mátrixot® tartalmaz, ami lehetővé teszi az 5 legfőbb típusú kollagén szintetizálását a szervezet számára, melyek az anyagcsere szintjén más és más szerepet töltenek be. Alapvetően 5 típusú kollagént különböztetünk meg, melyek hely szerint megtalálhatóak; I. típusú kollagén; bőr, csontok, inak, szalagok. II. típusú kollagén; porc-és szem szerkezete, III. típusú kollagén; máj, tüdő, artériák. IV. típusú kollagén; vese és belső szervek, V. típusú kollagén; méhlepény, haj szerkezete. A kollagén szintetizáláshoz C-vitaminra is szükség van, ezért ha kollagént fogyaszt, ne feledkezzen meg a szerves C-vitamin bevitelről. A Kollagén nem más, mint az elasztikusság, a rugalmasság, a feszesség, azaz a fiatalság fehérjéje. A test meghatározó proteinje, ami a haj, bőr, köröm, ínak, porcok, csontok, izmok, erek, valamint az összes kötőszövet szerkezeti építője.

Beyuci

2019. május 13.

A harmadik palack vége felé járok, nem mérem csak belekortyolok reggel és este is!mellette c , omega3, e vitamint szedek! Nekem bevált , minden téren🙏🏻😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Gyöngy05

2018. május 14.

Megcsináltam belőle a 120 napos kúrát úgy, hogy fermentált növényi hyaluronsav tablettát is szedtem mellé végig. Nekem teljes csalódás, semmi pozitív hatását nem tapasztaltam, sőt, úgy érzem, rontott az állapotomon. Most sokan biztosan azt gondolják, hogy ilyen nincs, rosszindulatból írom ezeket, de sajnos akkor is ennyire negatív a véleményem. Távol áll tőlem a rosszindulat, sőt boldog lennék, ha pozitív véleményt fogalmazhatnék most meg, de a tények mást mutatnak. A bőröm az arcomon és testszerte sokkal szárazabb, húzódóbb lett, így a ráncaim is látványosabbak lettek, nyúzottabb, fakóbb lett a megjelenésem, tehát kellemetlenségeket okozott. A marketingje ígéri, hogy az izületekre is jó hatást gyakorol, amit szintén nem tapasztaltam, sőt a kúra vége felé olyan izületi fájdalmaim lettek a csuklóimban és a kezeimben - megerőltetés, sérülés, megfázás nélkül -, hogy orvosnál kötöttem ki. Fáradtabbnak, gyengébbnek érzem magam, állandóan fáj valamim, hol a derekam, hol a hátam, karom, vállam. Nem állítom, hogy ezek az izületi, reumatológiai panaszaim a készítményektől vannak, de az tény, hogy a kúra alatt kezdődtek. Elnézést, hogy ilyen egyenesen leírtam a tapasztalataimat, de nagyon bosszantó, hogy legalább 43 ezer forintot kiadtam eredménytelenül, sőt, inkább negatív következményekkel. Pedig előírás szerint használtam, C vitamint is szedtem mellé. Megint nem hallgattam a tudományos véleményekre, amikben leírták, hogy a szájon át bevitt kollagén -legyen az bármilyen hiper-szupernek mondott formában előállítva- nem képes a szervezetbe úgy beépülni, hogy annak különösebb hatása legyen. A szervezetünk saját kollagén termelését lehet bizonyos szinten stimulálni pl. komolyabb kozmetikai-bőrgyógyászati beavatkozással, de az is lassú és korlátozott folyamat. Szóval én most már ezt a verziót hiszem el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

marta.kisasszony

2017. január 21.

Évi 2 kúrát csinálok, egy kúrára 2 üveg szükséges. Az íze megszokható, az eredmény szuper. Bőr kiegyenlítődik, haj dúsabb, köröm erősebb és gyorsabban nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Meszti

2016. december 29.

Jelenleg az első üveg végén járok. Szerettem volna az extrémen száraz arcommal valamit kezdeni. Eddig ez a tél kicsinálta. Drága, olcsó de mindenképp szép összetevőkből álló termékeket használtam, de egyik sem volt elegendő. Kerestem, kutattam egyéb kiegészítő alternatívák között, s végül a folyékony kollagén mellett tettem le a voksomat. És nem bántam meg!

Ehhez a termékhez akciósan jutottam hozzá. Körülbelül olyan 2 hét után kaptam az első bókokat és éreztem én is a változást. Koromból adódóan szerencsére nincsenek komolyabb ráncaim, de volt pár kialakulóba... Az arcomon lévő óriási kiterjedésű száraz folt mára alig, alig tapintható.
Étkezési szokásaimon nem változtattam. Rutinomat minimális termékekre szűkítettem le, s hozzá ezt használtam.
Jelenleg elégedett vagyok, ilyen is régen volt. Szép egységes, életteli bőrképet kaptam.( a fakó bőrtónusomat is megszüntette) Irritációt nem tapasztaltam.
Aki hasonló helyzetben van, annak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Aki hasonló helyzetben van, annak ajánlani tudom.

oviki

2016. szeptember 16.

4 üveg elfogyasztása utána csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Azért kezdtem el használni,mert nagyon hullott a hajam, és a körmeim is rettenetes gyengék voltak: mindig letörtek, berepedeztek, felrétegesedtek. Egyszerűen nem tudtak megnőni sem, mert olyan gyengék voltak, hogy mindig letörtek. Ez, illetva a hajhullásom miatt keresgéltem, hogy mit tudnék hasznáni, ami valóban működik (nekem a szépségtabletták nem segítettek, talán a körmöm állapota jobb lett egy fokkal, de a hajam ugyanúgy hullott...). Teljesen véletlen találtam rá a neten erre a termékre, és mivel mindenki dícsérte, ezért megrendeltem. Már 1 HÉT használat után jelentősen kevesebb hajam hullott ki hajmosás után. 3 üveg (kb. 60 nap) után pedig már alig hullik. Teljesen normális mennyiség. Eddig teli volt a fürdőszoba padló hajjal, minden hol, persze most is van, de szemmel láthatóan kevesebb! A körmeim pedig hihetetlenül megerősödtek. Egyáltalán nem repednek be, nem törnek le, és nem rétegződnek fel! Igaz, ez nem 1 hét után jelentkezett, erre kb. 4-5 hét után figyeltem fel. Azóta nagyon jó minőségűek a körmeim. Ezen felül - mivel kollagén-ről beszélünk - a ráncokra is jó hatással van, feszesíti a bőrt, jó az izületekre stb. A feszesítő hatásról annyira nem tudok beszámolni, szerencsére csak kevés ráncom van még, és még a bőröm is feszes. Szóval haj és körömproblémákra csak ajánlani tudom! Biztos, hogy megfogom még venni a jövőben, kúraszerűen, ahogy ajánlott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.